AnnaSophia Robb

7,9
7 010 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaSophia Robb

niedługo po nowym roku wysłałem do niej list i... dzsiaj otrzymałem list powrotny:D byłem zaskoczony bo nie dodałem do mojego listu koperty zwrotnej zaadresowanej do mnie. Ale mam pewien problem z tym listem... nie potrafię go otworzyć:( I nie chodzi tu o moje zdolności manualne:P. Po prostu wiem czego mogę się spodziewać w środku - plakatu z nią i jej podpisem... pewnie nawet nie własnoręcznym a wydrukowanym razem z plakatem:( dlatego nie będę otwierał tego listu. Wole myśleć co mogłoby być w środku koperty a czego pewnie nie ma... a gdybym otworzył list to cała jego magia by przeminęła:(

Oski_Oski

Your IP address is already downloading a file. to znaczy że już coś sciągasz z radpida . Coś mi net laguje ;/

Oski_Oski

Error
You want to download the following file:

http://rapidshare.com/files/212483825/RTWM-OST.TW.Thranduil.part2.rar | 17408 KB

Error mi wyskakuje na tym free i nic z tym free nie moge ściągnąć
Kurcze
ty a jak byś podesłał tylko ten plik z tą piosenką przez gg jakoś by przeszło może
????

Oski_Oski

Your IP address is already downloading a file. to znaczy że już coś sciągasz z radpida . Coś mi net laguje ;/

Oski_Oski

Polonia amerkańska jest w wielu miastach amerykanskich a pozatym ja tez moge robic za przewodnika bo mam 5 z geogafi na koniec

michal2113

To ja jeśli pod tym względem to ja na koniec miałem 6 z geo a tera na studjach geograficznych jestem hehehe

michal2113

ok będziemy się zbierać to Cię zawołamy ;p

SirHunter

ej a co by było gdybym wysłał polecony ;p nikt nie może go otworzyć bo do rąk adresata ;p

SirHunter

O nieee ja za przewodnika never :] hehehe :]

Oski_Oski

ja moge byc przewodnikiem:P tez mam 5 z geo:P:P ale jak bede w US mieszkal to was oprowadz xD

19mastero20

To już wkuwaj topografie Denver heheheh :]

Oski_Oski

taa juz wkowam z google maps :P
...
:P

19mastero20

Lepiej gps załatwić :o

SirHunter

moze ojciec mi pozyczy :P
...
.
...

19mastero20

I podręczny słownik elektroniczny w razie czego....

SirHunter

Podręcznu słownik elktroniczny to nie problem, do tego wystarczy telefon z javą.

19mastero20

musze wam powiedzieć że jest co raz lepiej hehehe :]
Zdrówko Chłopaki :] hehe

Oski_Oski

Nom...wiemy już gdzie jechać, znamy stronę z lotami(już mam loty po innych rzeczach...joke :P)i wiemy że koło lotniska jest hotel, a i kolonia Polska jest tam dość duża powinno wystarczyć. Tylko kasę na wakacje zbierać ^

Oski_Oski

oho jak dobrze pojdzie to jutro mi sie Most do Terabithii sciagnie:P
a dzisiaj mi sie sciagnie Hooligans 2 :P

19mastero20

Całkiem nedawno odkryłem że w hooligans gra frodo ;p

19mastero20

a oplaca sie najpierw leciec do Dublina bo tanie bilety nawet po 20 euro!! i z tamtad do US :P taniej wyjdzie!

19mastero20

To jest myśl.. kombinujmy może jeszcze coś lepszego znajdziemy ;p

19mastero20

Dobry pomysł lepiej lepiej coraz lepiej heheh :]
Aaa to ilu osobowa paczka ?? najlepiej z jakieś 15 hehehe

19mastero20

chłopaki mamy zgraną grupe i nic tylko zbierac kase na lot ja mam iphona gdzie jest gps i google maps

michal2113

No to teraz tylko macie wszyscy paszport?

SirHunter

ja paszport mam ale gorzej z wizami :P
ja tam moze jakos dostane ale martwie sie o reszte xD

SirHunter

A No musowo pamiętajcie byle aktualne hehe
A tak poza anną to co w Denver do oglądania jest heheh :]

Oski_Oski

Ja też zielonym papirem problemów nie bede miał
Ale jak inni dum dum dum dummmmm :]hehe

Oski_Oski

tak juz to widze! podchodzi 3 gosci do okienka i mowimy ze chcemy jechac do US dla jednej znanej laski! juz widze jak dawaja nam pieczatke do paszportu :P

19mastero20

w denver można jecze iśc na mecz w kosza i może w polsce nasz obejża na canal+ a paszportem niemam problemu:)

michal2113

ja tam jestes za LAL i za MIAMI HEAT! ale teraz chyba bede tez za Denver Nuggets :P

19mastero20

a kto ci karze powiedzieć że jedziesz poznać pewną pannę (pannę ?? no raczej :] )
Powiemy że jedziemy hmmm dla celów turystycznych . Albo co innego jakis powód fajny zawsze się wymyśli. :]
Przecie się nie bedziemy się nararzać glinom to w tedy nic nam nie zrobią hheheh :]

Oski_Oski

ale mi sie wydaje ze do 18 ta fascynacja minie:P ja moze ja poznam a jak tak sie stanie i jak was znajde to was zaprosze do US i tez ja poznacie(ale w tedy to juz nie bedzie panna:P:P)

19mastero20

pffff ahahahahhaaaaaaaaaaaaaa zajebiste hehehehe
zbereznikuuuuuuu
już mam dawno po 18 jakoś fascynacja nie mija hehehhehe ;] ;] ;]

19mastero20

bedziesz mieszkac w usa żal ona ma teraz 15lat nie? a

michal2113

19mastero20 USA no faktycznie troszeczkę żal
to trochę prymitywny kraj niespełna 400 lat kultury może ciut więcej.
Ale osobiście się nie wtrącam :]

Oski_Oski

oski ja nie wiem czemu ale sie czuje od dawna 100% Amerykaninem:P i juz zaplanowlem sobie zycie w US

19mastero20

i popatrz jak oni w ciagu tych niespełna 400 latach zdazyli sie rozwinac! a taka polska tak dlugo istnieje i tylko parenascie może pareset lat w średniowieczu była "potęgą" w europie

michal2113

miachal ja dopiero za 3 lata polece mieszkac do US. Myslisz ze by mnie moi rodzie przd 18 puścili? Jak bede mial 18 to ona bedzie miala 19 i bedzie "cacy"

19mastero20

o ile wcześniej nie zbierzemy starszej paczki i za 2 miechy (albo nawet za rok (jak gorzej pujdzie)cię że tak powiem damy powąchać spaliny z Beinga heheheh :]

Oski_Oski

ale mislisz ze ja tak zauroczysz ze poleci za toba do europy?bo chyba nie chcesz w US mieszkac bo jak ty to mowisz "zal" :P(musze cie jakos zniechecic do tego xD

qmot90

Wypoziomuję wam rozmowę chłopaki! Ja tez lecę, ale nie mam paszportu :/ Najlepiej się dowiedzieć kiedy będzie miała jakiś pobyt w Europie bo tak to można na dowodzie, który już posiadam :)

qmot90

Żarcik 19mastero20 wezmiemy się spokojnie hehehe :] hehe
własnię wypoziomujmy troszkę rozmowę hhehe

qmot90

Jak mnie nie am to strasznie zjeżdżacie na prawo xD Ale ja czuwam :) Więc jak? Wie ktoś kiedy jakiś pobyt w Europie jest Pani AnnySophi? xD

BTW. Ma ktoś lub czytał książkę Most do Terabithii?

qmot90

Książki jak narzazie szukam, ale z tym pobytem w Europie jest myśl. Pewnie będzie na premierze Dear Eleanor choć wątpię

qmot90

Nie wiedziałem żę jest książka a że mam dopiero 15lat ...;/ to z wizą już ciężko możę być ale paszpor jest;p

SirHunter

Kurde, książki sa na allegro po ok. 23 zł używane :) Ale ja szukam jakiegoś dobre człowieka który by mi ja wysłał tylko do przeczytania bo nie wiem czy w bibliotece będzie : /

qmot90

Nie wiedziałem żę jest książka a że mam dopiero 15lat ...;/ to z wizą już ciężko może być ale paszport jest;p Tylko skąd kase wziąć na cały obyt dojazd to tam nic;/

SirHunter

O kuźwa jakie fajne oferty ^^

http://www.allegro.pl/search.php?string=most+do+terabithii&sourceid=Mozilla-sear ch

qmot90

Cholernie dużo fantastyki czytuje (kto z was może też czytuje no wiecie Sapkowski, Herbert itd hmm ?? ) ale tej książki jeszcze nie.

Pasuje to zmienić :]

Oski_Oski

19mastero20 spokojnie
to żart był spoko jak już wcześniej powiedziałem wezmiemy cie hehe
także nie unoś się zle ci nie życzę Nikomu zle nie życze.
W tym całym temacie parzcież nie o to chodzi by się przekomarzać także spoko
:]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones