AnnaSophia Robb

7,9
7 010 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaSophia Robb

niedługo po nowym roku wysłałem do niej list i... dzsiaj otrzymałem list powrotny:D byłem zaskoczony bo nie dodałem do mojego listu koperty zwrotnej zaadresowanej do mnie. Ale mam pewien problem z tym listem... nie potrafię go otworzyć:( I nie chodzi tu o moje zdolności manualne:P. Po prostu wiem czego mogę się spodziewać w środku - plakatu z nią i jej podpisem... pewnie nawet nie własnoręcznym a wydrukowanym razem z plakatem:( dlatego nie będę otwierał tego listu. Wole myśleć co mogłoby być w środku koperty a czego pewnie nie ma... a gdybym otworzył list to cała jego magia by przeminęła:(

Oski_Oski

ten moj teks to tez zart byl wiec tak jak piszesz spoko! Los Angeles Lakers do boju! play-offy sa nasze!!! ale to tak nawiasem mowiac xD

qmot90

film dvd 38 zl.!! fajnie drogo te filmy wszyskie sa! nie dziwie sie ze wszyscy z neta sciagaja (w tym ja tez:P( jutro, max po jutrze most do terabithii bede miał :P:P))

19mastero20

Nie no nie mogłem się powstrzymać 2setny post
Cza to oblać hehehe :]
No to do rychłego 300 hehe :]

Oski_Oski

no to ja to widzę tak:
otóż sam planowałem by wyjechać do usa popracować w czasie studiów... teraz mam już nieco dokładniejszy cel, no ale nie bądźmy optymistami... nawet gdy nas pozna to i z tej 15 ilu może się jej spodobać?? na prosty umysł ona jest otoczona płcią męsko i napewno nie poleci na pierwszego lepszego polaka....
a propos wizyty ja to widzę dopiero za 3 lata i nie na tydzień tylko 4-5 miesięcy... ktoś załatwi fajną pracę i popracujemy troszkę i nieźle na tym wyjdziemy....
i dodam że nim ta wizyta dojdzie do skutku to zauroczenie minie :P

nobody_

Żeby tylko 3 lata. Ja dopiero co jestem w I technikum, a gdzie jeszcze studia i dopiero praca. Przydałoby się mieć nadzianych rodziców.

nobody_

ale ona mloda jest teraz i na pewno teraz o chłopakach nie ma czasu myślę. Za niecałe 2 lata przed nią wielki test tak ze dopiero jak ona 18 skończy to możecie do niej zarywać ekhm! możemy:P xD

19mastero20

Spieszmy się poznawać ludzi tak szybko dorastają hehee :]
A kto tu mówi by odrazu z niej dziewczynę swoją robić no może ewentualnie :] hehe

Oski_Oski

fajnie macie ja jestem w 2 gimnazium!!!!!!! :)

michal2113

Ja też :p ona z 8 grudnia jest wiec aż taka 16 to z niej nie jest ;p A z tym wyjazdem też prawda lepiej szkołę skończyć i jak dalej ktoś chętny to mogę jechać. Jeśli z tą Polonią prawda to nawet fajnie może tam być bo ponoć mnóstwo Polków ta mieszka. więc obco się czuć nie będziemy ;D

Oski_Oski

Ja tam bym się wybrał do USA tylko po to by zadać AnnieSophii jedno pytanie dotyczące jednego z filmów, w których grała. A jeżeli by udało się, przez "przypadek" spowodować, że zachciała by sama dalej rozmawiać to nie miałbym nic przeciwko temu. Tyle że prawdopodobieństwo takiej sytuacji, równa się szansie trafienia szóstki w totka.

dzieciol1992

Fajnie by było PRZYNAJMNIEJ ją poznać :] hehe

Oski_Oski

No to też. Tyle że dla większości z nas by to nie wystarczyło.

dzieciol1992

Pewnie i masz rację :]
Ale nie będziemy niczego na siłe bo to nie zdrowe :]
I troche nieprawdopodobne ale nic nigdy nie wiadomo :]

Oski_Oski

I tutaj masz "świętą" rację z tym "nic na siłę". No nic narazie musze kończyć jak dobrze pójdzie to będę później gdzieś tak o 20 bo muszę jeszcze na jutro referat zrobić z dwóch przedmiotów zawodowych (informatycznych).

dzieciol1992

No tak nic na siłę
Ale gdyby się nadarzyła okazja to nawet minuty bym nie czekał
a okazji trzeba czasami pomagać :]

Oski_Oski

Oczywiście przy okazji objazdówki po pięknych stanach hehe :]

Oski_Oski

ziomy dzisaj mama kupi książke most do terabithi w empiku:)

finebyme

Witam wszystkich fanów AnnySophi :>
Może zna ktoś jakąś stronę/portal gdzie znajdę film Have Dreams, Will Travel do ściągnięcia:D? Poszukuje go od dawna i jak narazie udało mi się znaleśc w wersji rosyjskiej :/ Byłbym wdzięczny za pomoc :D

Pozdr! :>

Bartoon

Znalazłem dwa ale nie wiem w jakich wersjach:

1) http://peb.pl/poszukiwania/393274-film-have-dreams-will-travel.html

2) http://www.darkwarez.pl/forum/viewtopic.php?t=439945&highlight=have+dreams

qmot90

3) http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=1964696&highlight=

finebyme

Dzięki wielkie :D
A jeśli chodzi o podróż do USA to może znajdzie się jeszcze jedno wolne miejsce :D:D?

Bartoon

.......Oczywiście Się znajdzie :].........kolege witam z podobnym gustem :]

Bartoon

No to jeszcze jedno. za 3-4 lata, bo tez chodzę do 2gim

finebyme

Ja również:D
Od kilu dni obserwowałem przebieg rozmowy i dopiero dzisiaj postanowiłem się zarejestrowac ^^

Bartoon

Ja obserwowałem od czasu kiedy było pół pierwszej strony

kindsmaster

Ludzie poprostu my wiemy co dobre :] hehe

Oski_Oski

najczęściej temat rozkręca się tak po 20estej także to najlepsze przed wami tak czy siak jeszcze raz witam :]

Oski_Oski

najlepiej moim zdaniem wypadła w Most do Terabithii, ale w maju idę do kina na Górę Czarownic (warto?)

kindsmaster

narazie po CAM'ie nie można wiele powiedzieć
ale główną role gra taksówka przynajmniej przez połowę filmy AnnSophi praktycznie no nie widać SZKODA BYŁEM OBURZONY :]
Muzyczka na wstępie mi się podobała
Także po wersji CAM i na dodatek z baaaardzo kiepskim głosem ( oczywiście angielskim bez napisów nawet) ehh nie można narazie nic większego powiedzieć.

kindsmaster

tak spoko i witamy nowy użytkowników i więcej tym lepiej:)

kindsmaster

No to co ja widzę mamy ekipę byle tylko przez te 3 lata nie rozpadła się. Teraz tylko dobrze szkołę skończyć i do dzieła ;p

finebyme

Ta Most do Terabithii jest genialny:)
Również czekam na Góra Czarownic w którym zagra The Rock(dawna gwiazda WWE) jak i oczywiscie AnnaSophia:) Film zapowaida sie ciekawo już nie mogę się doczekać :]

Bartoon

gośću też ide na ten film i oladałem the rocka w wwe wymiata!!!:)

Bartoon

Oczywiście MdoT jest arcydziełem :] heheh ...:]

Oski_Oski

jak narzazie ściągam Plaga, i chce obejrzeć inne z annasophia w roli głównej

finebyme

U Was również zainteresowanie się Anna~ rozpoczęło się po obejrzeniu Most~?

Bartoon

tzn u mnie może troche wcześniej ale to już na maxa po filmie
Nie będe się powtarzał
Urzeczywistnili mój ideał dziewczyny.
7niebo :]

Bartoon

w święta obejrzałem z lektorem, następnego dnia z dubbingiem a wczoraj z napisami i napisy są na pierwszym miejscu

Bartoon

Ja się o niej dowiedziałem dopiero w MdoT i spodobała mi się inne fily też w miarę dobre

SirHunter

jak narazie to oprócz MdoT widziałem ja tylko w Charlie i fabryka czekolady ale most był lepszy

kindsmaster

Tak samo jest u mnie. Tylko że miałem okazje oglądnąć urywki "Plagi"

SirHunter

A co d filmu: MdoT jest najlepszy z napisami jak wszystkie inne filmy. Nic nie ma równego z orginałem, ja oglądam najczęściej angielski film z napisami bo odrazu coś podłapie z anglika;p

SirHunter

dużo słówek podłapałem dzięki 3,4 i 5 sezonie losta oraz 3 i 4 sezonie pb.
Jak mam do wyboru lektor czy dubbing to szukam orginału

kindsmaster

Dobrze was rozumiem
Jak się już coś poduczyć to z satysfakcją dla siebie i dla siebie tylko wybranym klimacie :]

kindsmaster

Ciężki miesiąc mam ;/ od początku roku nie było tygodnia bez conajmniej 2 spr. ;/ Jutro z bio dzisaj z chemii a, za tydzień jak 3gimn pisze testy mamy dwa dni szkoły i po kolei z polaka i z historii i do tego pełno treningów w szkole i klubie;/ Ciężkie życie mam ...;p

SirHunter

Ty się ciesz jak najdłużej z tego co teraz masz :]
przyjdzie ci sesje zdać to zobaczysz czym jest ciężka charów heheheh Maturka to przy tym małe piwko he :]
Ale jak sesji nie ma to jeeeeest życieeeee :] hehee

SirHunter

eee tam, ciesz się co masz....
ja w podstawówce byłem złotym dzieckiem, gimnazjum też... żeby mieć średnią 5.0 potrzebowałem tylko uważać na lekcjach.... miałem mnóstwo czasu był luzik i wogóle.... teraz jest liceum i tam człowiek olewa wszystko, jest tak przewalone że nawet nie masz ochoty się uczyć (tzn. moj wypadek, bo nigdy się nie uczylem a tutaj taki skok) i my mamy tak że piszesz 3-4 spr w ciągu tygodnia + jak nie wykujesz to 2-3 poprawy... kartkówek nie liczę.... a pytania??? to to już totalna porażka... cieszcie się co macie bo zobaczycie że nie jest fajnie

finebyme

No nie jest lekko ;/ ale trzeba sobie jakoś radzić :)

Bartoon

Miał ktoś pecha do kogoś w szkole? nauczyciel/koleś starszy :D

SirHunter

Z fizyki się uwzięła na mnie nie było lekcji na której nie był bym pytany ;p Ale jest dobrze 5 za free bo wiem że pytany będę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones