AnnaSophia Robb

7,9
7 010 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaSophia Robb

niedługo po nowym roku wysłałem do niej list i... dzsiaj otrzymałem list powrotny:D byłem zaskoczony bo nie dodałem do mojego listu koperty zwrotnej zaadresowanej do mnie. Ale mam pewien problem z tym listem... nie potrafię go otworzyć:( I nie chodzi tu o moje zdolności manualne:P. Po prostu wiem czego mogę się spodziewać w środku - plakatu z nią i jej podpisem... pewnie nawet nie własnoręcznym a wydrukowanym razem z plakatem:( dlatego nie będę otwierał tego listu. Wole myśleć co mogłoby być w środku koperty a czego pewnie nie ma... a gdybym otworzył list to cała jego magia by przeminęła:(

nobody_

no to nie zosstawo nic innego jak napisac list:P

19mastero20

tylko ciekawe ze on ma biuro w zwykłym domku rodzinnym

nobody_

O kuźwa, ale się rozgadaliście jak mnie nie było. Znalazłem coś takiego:

For Fan mail & inquiries...

Untitled Entertainment
1801 Century Park East
Suite 700
Los Angeles, CA 90067


(It would be best to send a letter along with a self-addressed return envelope with proper postage included.)

Due to personal time constraints I can no longer respond to guest entries and letters, but please know, I greatly appreciate your support. Many Thanks, AnnaSophia.


Website designed by Toasted Fork Productions toastedfork@gmail.com


Tylko mi się wydaję, że ta strona z której to brałem to trochę dawno nie była odświeżana bo pisze:

Copyright © 2006 ASR Productions, Inc. All rights reserved.

qmot90

wchodziłem na tą stronke a pozatym ja zabujalem sie w niej jak obejrzałem film most do t a pozatym w piątek 24 kwietnia jest film na hbo plaga gdzie ona gra gowną role a do kin fchodzi film z nia w roli gownej

michal2113

a ja ci powiem ze sie nie zabujals tylko zauroczyłes, nie mozna sie zabujac w kims kogo sie nie zna a tylko widzialo sie jego gre w filmie. Ale nawet jesli sie na serio w niej zabujales to niestety ale swiadczy o tym ze jestes niedojrzaly...

19mastero20

nie no bez przesady niedojrzały
po prostu bardzo mi się podoba po prostu wygląda dla mnie jak ideał mojej dziewczyny i tyle.
A fakt z charakteru jej wogólę nie znam i wątpię bym poznał ale jak powiedziałem niedojrzały to za mocno powiedziane
Traktuje ją jako raczej ideał dziewczyny jak już powiedziałem.

Oski_Oski

oski ale to nie do ciebie było:P tylko do tego michala...

19mastero20

Jak by nie patrzyć to też troszkę do mnie
Ale już się wytłumaczyłem
także spoko
i dzięki :]

michal2113

Widziałem ten film plaga i jej tam za dużo nie widać

qmot90

Człowieku co mu tu nie po odkrywali jak cie nie było hohohoh

Oski_Oski

dokladnie....nie mozna sie zabuajc w kims kogo sie nie zna...ja tez sie nia zauroczylem....chetnie bym z nia pogadal...ale niie ma takiej mozliwosci....ktos pyta jak z nia pogadac czy co....nie ma takiej mozliwosci....mozna tylko jecghac do USA czy gdzie tam mieszka....spotkac ja gdzies na ulicy i ja poprosic o mail....taka jest prawda

ptr93

Tylko najpierw trzeba by było poćwiczyć umiejętność mówienia po angielsku w ich tempie tak żeby zanim o coś się zapytasz nie minęło kilka minut. Osobiście to ja narazie z tym nie mam problemów bo nie daleko mnie mieszka grupka amerykańców to nie raz z nimi se pogadam raz po polsku (ja ich ucze), a raz po angielsku (oni mnie uczą). A najgorsze co mi się wydaje to pokonanie tremy. Na pewno nie jeden z nas gdyby spotkał AnneSophie, zanim by coś powiedział to ona by już dawno odeszła.

dzieciol1992

I znowu mowa o jakiejś boskiej hollywoodzkiej otoczce ehhh...dobra niech wam będzie.
Pewnie trema jest i by pewnie była.
To cecha indywidualna :] ta pewność siebie.
To zależy od śmiałości danej osoby.
Jak człowiek jest jakoś bardziej otwarty na świat i może bardziej śmielszy to lepiej jest mu nawiązywać znajomości.

Z tym angielskim to akurat masz racje ale też bez przesady dajemy rade z tym angielskim.
Ale masz racje poćwiczy przed takim spotkaniem dobrze by było. :]

Oski_Oski

a ja mam w szkole jedna laske która jest do niej podobna:P
http://www.fotka.pl/profil/Martucha952/ <--- tu macie adres do jej zdjec
Moze na tych fotach nie jest aż tak bardzo podobna ale w realu to niesamowicie podobna do Robb kiedy grała w Moście do Terabithii

19mastero20

yyyyyyyy... jak dla mnie mało podobna :) hehehe

kreconyst

.......hmmm.........czy podobna I don't now
he :]

Oski_Oski

Jak by ktoś miał plany się zabrać na wakacje do stanów to możliwe, że ona też gdzieś pojedzie :< A co do tej dziewczyny ze zdjęcia 19mastero20 to niebyt podobna... przynajmniej dla mnie

SirHunter

W końcu mam tłumaczenie do jej piosenki ;)


Czy kiedykolwiek widziałeś niebo tak piękne, kolorowe, szerokie i cudowne?
Czy kiedykolwiek czułeś blask słońca tak jasny, padający na nas?
Czy kiedykolwiek chciałeś więcej? (chciałeś więcej)

Miej umysł szeroko otwarty
Na wszystkie możliwości
Masz żyć z otwartymi oczami
Uwierz w to, co widzisz

Pomyśl o wszystkich dniach, które zmarnowałeś na zamartwianie i zastanawianie się
Pomyśl, że masz przed sobą tyle przygód, nie wahaj się, nie, nie jest za późno
Czy kiedykolwiek chciałeś więcej? Nie wiesz, że tam jest o wiele więcej

Miej umysł szeroko otwarty
Na wszystkie możliwości
Masz żyć z otwartymi oczami
Uwierz w to, co widzisz

Horyzonty jutra
Pełne niespodzianek
Nie pozwalaj im zabrać twoich marzeń

Miej umysł szeroko otwarty
Na wszystkie możliwości
Masz żyć z otwartymi oczami
Uwierz w to, co widzisz

Miej umysł szeroko otwarty
Na wszystkie możliwości
Masz żyć z otwartymi oczami
Uwierz w to, co widzisz
Uwierz w to, co widzisz
Uwierz w to, co widzisz

SirHunter

ziomy mam tu link o lotach do denver http://www.flydenver.com/

michal2113

Przyda się, ale jeszcze nie teraz :P

SirHunter

Aleś się zaangarzował SirHunter.
Ale z drugiej strony się nie dziwie :]

Oski_Oski

ok bilet tam kosztuje 3000zł w jedną strone

michal2113

Yhm...to te później "chwile" dłużej potrwa ... :<

Oski_Oski

a taka ciekawostka znalazem hotel przy lotnisku:)

michal2113

a na naszejklasie jest pełno jej profili i dużo zdjęć polecam

michal2113

Pytanie:Skąd na nk móze byc jej profil skoro jest amerykanką?!

SirHunter

no fikcycjne niemasz konta na n-k polacy jej założyli

michal2113

Eh mam zła i dobrą wiadomość. Zła w Denver mieszka 2.581 mln ludności a dobra mniej więcej wiadomo gdzie mieszka więc wystarczy przeszukać pół mln.;p

SirHunter

Na Wikipedii znalazłem: Miasto Denver jest również jednym z miejsc w Stanach Zjednoczonych gdzie mieszka większa liczba Polaków, tz. Polonia amerykańska. Znajduje się w Denver jedna z nielicznych parafii polskich w zachodniej części USA, parafia św. Józefa. Można tu też znaleźć szkołę języka polskiego, Klub Polski, i kilka polskich restauracji i sklepów. Fajnie tam jest nie spodziewałem się tego

SirHunter

SirHunter chodzący z ciebie przewodnik
Z tobą się w Denver nie zgubimy heehheee :]

michal2113

a wiecie ona napewno mieszka w denver i chodzi do prywatnej szkoły nie jak my wszyscy co w polsce do publicznych

michal2113

Apelujeeee.....:]...... Ludzieeee Spokojnieeeee :]

Oski_Oski

Pewnie ze wiadomo
Google Earth dobry jest :]

Oski_Oski

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kolorado Jak by ktoś chciał zwiedzać ;p A właśnie oglądał ktoś eurotrip?

SirHunter

EuroTripa tego z 2004 roku? Ja oglądałem ^^

qmot90

Ja całkiem z innej beczki
Jeśli chodzi o race to Witch Mountain
Kto wie skąd można ściągnąć muzyczkę z samego początku filmu.
Bodajże Tracking The E.B.E.'s Trevora Rabina
Niech ktoś nakieruje bo to fajny motyw z filmu.
Bo na razie to ciężko znaleźć cokolwiek wszędzie szukam i nic, może poczekać by film bardziej się rozpowszechnił ??
Ale jak ktoś ma jakieś dojście to był bym wdzięczny.

Oski_Oski

Już dałem linki do OST z filmu tam gdzie prosiłeś wcześniej xP

qmot90

Nio zajefajnie :] tylko nie mam konta na rapidzie ehhh

qmot90

Dobry film ;p Ej rozumie ktoś to? http://www.youtube.com/watch?v=XiFrfeJ8dKM Nie rozumiem co wymawiają ;/

SirHunter

Ale po ci to ???? i wogóle co to jest ??

SirHunter

no ja oglądałem i byl zajebisty na tvn no ale poco ci to

michal2113

Skojarzyło mi się wczoraj jak tam myślałem co by było gdybym kiedyś pojechał do usa ;p

SirHunter

no ok ten film jest otym gościu co jedzie do europy znales ta laske z niemiec agdybyśmy my tak zrobili tylko na odwrót my do usa

SirHunter

O kolesiu który pomylił imie Mike i myślał że go chłopak podrywa z berlina a to dziewczyna była i ojechał szukać jej z przyjaciółmi całkiem dobry film

SirHunter

Tyle że w filmie on ją znał a ona nie byłą gwiazda tylko normalną dziewczyną i potrafili się porozumieć ;p

SirHunter

A po co konto za free pobierz wolniej będzie ale zawsze

SirHunter

.......tak tylko trzeba bulić chyba.....jasna cholerka kurcze

Oski_Oski

nie trzeba dajesz free obok premium i pobierasz ;p sam teraz pobieram bo premium się skończyło ;p

Oski_Oski

nie trzeba dajesz free obok premium i pobierasz ;p sam teraz pobieram bo premium się skończyło ;p

Oski_Oski

Wyskakuje i.......

This page needs JavaScript, to display all information correct!
Error
You want to download the following file:
http://rapidshare.com/files/212483825/RTWM-OST.TW.Thranduil.part2.rar | 17408 KB

Your IP address is already downloading a file. Please wait until the download is completed.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones