AnnaSophia Robb

7,9
7 010 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaSophia Robb

niedługo po nowym roku wysłałem do niej list i... dzsiaj otrzymałem list powrotny:D byłem zaskoczony bo nie dodałem do mojego listu koperty zwrotnej zaadresowanej do mnie. Ale mam pewien problem z tym listem... nie potrafię go otworzyć:( I nie chodzi tu o moje zdolności manualne:P. Po prostu wiem czego mogę się spodziewać w środku - plakatu z nią i jej podpisem... pewnie nawet nie własnoręcznym a wydrukowanym razem z plakatem:( dlatego nie będę otwierał tego listu. Wole myśleć co mogłoby być w środku koperty a czego pewnie nie ma... a gdybym otworzył list to cała jego magia by przeminęła:(

19mastero20

19mastero20 Masz racje :P Umawiamy się i jedziemy USA zwiedzać. Nawt bym na poważnie to wziąl bo pasuje mi to ;p

SirHunter

19mastero20 faktycznie coś w tym jest
Ja skolei w ziołem google earth
I coś też znalazłem bardzoo ciekawego 9chociarz pewny na 100% nie jetem)
I chyba w miarę precyzyjne namiary

Fakt i dokładnie poniżej centrum Denver widać z góry takie śmiszne ułożenie domów takie jakieś ślaczki okręgi itp.Faktycznie wygląda na bardzo porządną dzielnice
Wpisałem imię i nazwisko wypełzło oczywiście mnóstwo propozycji ale tylko propozycja D wydała się mi najbardziej wiarygodna.
Naprawdę coś w tym może być możecie sami sprawdzić tylko nie wiem czy dokładnie tak jak mi wyskoczy
Ładnie pokazane imię i nazwisko widać już z bardzo wysokiego ujęcia (to normalne priorytet szukania) ale dość dórzym nawet bardzo dórzym zoomie dochodzi imię i nazwisko rodziców.

Oski_Oski

dawaj linka :P duży ... jak można zrobić 2 błędy ortograficzne??

nobody_

wiem wiem że duży
ale szybko pisałem sorki :]

nobody_

Zara zapodam tego linka
ale linka do google earth'a sam będziesz musiał przepatrzyć :]
Wpisujesz imię i nazwisko i ci czarno na białym pisze co i jak. :]
http://earth.google.com/intl/pl/

Czekaj jak to się nazywało jakaś ulica
S Ivanhoe Way

Nie sądzicie że jakiś dziwny zbieg okoliczności :]
Coś mi się wydaje że to moze być to

nobody_

cześć jestem nowy ale przydam , się wam jak ktoś mam knto na naszej-klasie to wipszcie w znajomych imie aktorki i bedzie tam ponad 15 kont z jej zdjeciami. oraz ma ktos adres meilowy AnnySophia Robb

SirHunter

dokładnie macie racje chłopaki
wykombinujemy jakiegoś teem'a i jedziemy zwiedzać USA a tym bardziej Denver heheh
Jak by nie patrzyć tylko bilet na samolot najdrożej by wyszedł hehehe
Dobry pomysł dobry hehe :]

SirHunter

Spokojnie, to tylko "awaria" ;)

Z racji nadprogramowej liczby maniaków filmowych, którzy w tej samej sekundzie chcą skorzystać z tej strony, serwer dostał zadyszki. Spróbuj za moment i...

Nie Panikuj!



To chyba o nas ;p

19mastero20

ahaha rozwalasz mnie... fajny pomysł... niedługo kilku z nas na studiach lub już jest i zrobimy sobie wakacje... 5osobowa grupą jedziemy do pracy a przy okazji będziemy ją śledzić... potem namówimy najstarszego żeby ja napadł a któryś z nas ją uratuje i zaprosi do domu a tam 4 kumpli :)))

nobody_

Nawet nawet pomyślane hehehe
Tak i będziemy ciągnąć słomki kto napada i kto ratuje hehehe
Ludzieeee heheheee
Za dużo się glin naoglądałem by wkurzać tamtejszą policje heheheh
Ale mogło by to wypalić pfff hehee
Może delikatniej jednak hehe

Oski_Oski

Może jednak delikatniej można by to było załatwić hehe :]
Już nam szajba odbija hehe
Pomysły z napadaniem ratowaniem też mi pomysł.he
Delikatniej nobody_ delikatniej żart wiem ale delikatniej

nobody_

nobody!!! dlaczego moj plan ukradłes??!!!:P xD

finebyme

jesteśmy już na stronie głównej w gorących tematach :)) ale to chyba przez czas dodania postu :) tzn kilka sekund, minut temu

nobody_

oski a jak ty na google earth widziałeś jakies nazwisko na domie? ja teraz patrze na ta propzycje D i jak zobie widok z ulicy i najwiekszy zoom to ten obraz tak zamazany i nigdzie nie widze tych liter

19mastero20

A po co się męczyć z szukaniem składamy się a, że wakacje blisko zbieramy się i można do Denver jechać ludzi tam tyle mieszka że zapyta się kogoś i na pewno będą ją znali

19mastero20

dajcie imię jej ojca....................

nobody_

Po co Ci?

SirHunter

a jaki inny sposób by znaleść jej dom spośród 659 lokalizacji?

19mastero20

No dokładnie pokazało się Janet i .......nazwiska ojca nie pamiętam Robb

Oski_Oski

Słuchajcie ja nie chcę nić mówić ale to MOŻE zastrzegam MOŻE być strzał w dziesiątkę.
Sądzę że to nie może być zbieg okoliczności
Sądzę że to dodał pewien ich sąsiad bo jak można wytłumaczyć akurat tu właśnie jest coś takiego :]

Oski_Oski

Ej to gdzie szukacie na google earth czy google maps?

Oski_Oski

czyli?? bo nie kumam? co mam wpisać...?
co to znaczy
za krótki <br/> ???

nobody_

Dobra jak macie już google eartja (nie wiem jaka wersja)
to wpiszcie najpierw AnnaSophia Robb
Powinny się pokazać takie coś A B C D itd propozycje na moim google ertcie jest to propozycja D nie wiem jak u was :]
Puzniej dla pewności wpiszcie imiona rodziców Dave i Janet Robb u mnie jest propozycja A

Chyba się poszczęściło :]

Oski_Oski

Imiona rodziców Dave i Janet Robb
Dla pewności wpisałem to w google earth
pokazało się dokładnie w tym samym miejscu co AnnaSophia Robb

Możemy z pewną dozą ostrożności powiedzieć że mniej lub więcej znalezmy adres ich domu :]
MOŻE CHYBA :]

Dobra możemu się wybrać do tych stanów heheh :]
Takie niby google earth a tu popatrz taka niespodzianka MOŻE zastrzegam chyba :]

Oski_Oski

ale jak właczyłem google maps to się przeraziłem... z własnego domu można szpiegować amerykanów jak fajne teraz sobie oglądam ulice w hollywood no to za 3 lata się wybieramy?

nobody_

hmm? Dlaczego za 3 lata? matura?

SirHunter

no wiesz, nie wiem ile macie lat, ale chyba nikt w trakcie nauki nie chciałby się wybierać do Denver... no i człowiek troche podrośnie będzie samodzielny i nie będzie walczył z rodzicami o wyjazd do usa

nobody_

hahah mam stronę jej ojca :))
http://robbstudio.com/ czekam na oklaski :pp
nawet podobna ramówka jak ze strony annasophiji

nobody_

No Ładnie ładnie
Ale to ja znalazłem ich chałupę hehehe
Ja też chce oklaski hehehe :)
To co lecimy do tych stanów :]

Oski_Oski

oski to wysyłaj na ten adres list!! jak to bedzie to to jak 18skoncze to lece do US (to pewne na 100%) i odrazu do Denver:P

19mastero20

No to się zbieramy 18 to za 3 lata też będę miał ;/ Chyba że rocznikowo to wcześniej ;p

SirHunter

Jak by się komuś nudziło albo ma zły dzień i chce pogadać o niej lub jej filmach to na gg 2822085 ;o

19mastero20

albo dzwonimy do jej "tatusia" ?:P
...

19mastero20

A dogadasz się z nim jak narazie to mam podstawy opanowane i trochę tam poduczyłem dopiero 2 giimnazjum ;/

SirHunter

na tyle zeby sie go spytac gdzie mieszka to ja english umie:P pod pretekstem ze chce sie u niego umowic w sprawie zaprojektownia domu... xD

19mastero20

holly shit... ciekawe jak zagadasz... poza tym stracisz z 50 dych na kilka sekund :)

nobody_

Wbijac do mnie ludziska
Pogadamy :]
13158994 :]

Oski_Oski

ja tam angielski jakoś opanowałem dajemy do tych stanów
:]
pogadamy z nią hehehe
wbijać do mnie na gg
porozmawiamy hehehhe :]

nobody_

No to 3 lata poczekamy;p Może nie przeprowadzi się w tym czasie ;p

SirHunter

a ja nadal nie potrafię znaleść jej domu :(
2550855 można pisać... jak będę się nudzić to mogę popisać ale o czym?
możeby tak założyć forum na któym będzie z 10 osób, będzie ono marne ale zaplanujemy eskapadę :)

SirHunter

ej sirhunter a ty sie w niej czasem nie zabujałes? :P

19mastero20

Może pogadać chce ....nic więcej ;p

19mastero20

skąd wiesz może tak... ja tam fajną zabawę z tego mam, poznałem kilka ciekawych osób i fajnie tak se zaplanoiwać wyprawę by poznać fajną laskę :)

nobody_

pytanie czy to tutaj?
http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Dave+janet+Robb+&vps =9&jsv=153e&sll=38.865375,-103.754883&sspn=3.678085,7.075195&ie=UTF8&latlng=3965 4606,-104921150,14872558820090272198&ei=uN7kSeGODYuW2AKcj9TzDg&cd=1

tyle że mieszkają w jakimś lesie i sobie nie pooglądam domu :(

19mastero20

Nie tylko on się zabujał
Lucimy do tych stanów

jak to nobady_dalej nie możesz znaleśc tego jej domu

Oski_Oski

to co ty nobody jeszcze nie piszesz zapodajesz do mnie
pogadamu co i jak heheh
gg zapodałem :]

Oski_Oski

no nadal nie mam
właściwie mam jakąś lokalizację ale troche km od denver... ja też gg podałem, ale coś nie wiem o czym mielibyśmy porozmawiać:P

Oski_Oski

tak dobrze trafiłeś to to miejsce :] nobody :)

Oski_Oski

tak mam potwierdzenie, wpisz jeszcze robb studio kliknij firmy i masz Englewood tak samo jak dom

nobody_

HAHAAA.......Mur beton chawira rodu Robbu'ów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones