AnnaSophia Robb

7,9
7 011 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaSophia Robb

niedługo po nowym roku wysłałem do niej list i... dzsiaj otrzymałem list powrotny:D byłem zaskoczony bo nie dodałem do mojego listu koperty zwrotnej zaadresowanej do mnie. Ale mam pewien problem z tym listem... nie potrafię go otworzyć:( I nie chodzi tu o moje zdolności manualne:P. Po prostu wiem czego mogę się spodziewać w środku - plakatu z nią i jej podpisem... pewnie nawet nie własnoręcznym a wydrukowanym razem z plakatem:( dlatego nie będę otwierał tego listu. Wole myśleć co mogłoby być w środku koperty a czego pewnie nie ma... a gdybym otworzył list to cała jego magia by przeminęła:(

adidaswoj

http://img134.imageshack.us/img134/91/legwan.jpg cos takiego jak dziala odpisz?

legwan944

Aaaaaaa
Zajebisty
Gdzieś kupił na Świonach
Czy w jakimś zoologu ???

legwan944

ej heheh zreszta o annie mielismy gadac a nie o ptasznikach i legwanach?xd :)

legwan944

No właśnie a ma ktoś pomysł na jaki temat o niej bys mogli pogadać

legwan944

No właśnie o to chodziło hehe. Nawet ładna.

adidaswoj

ale legwan czy anna? hehhe nie wiem sam. nie w zoologu nie moge powiedziec :)

legwan944

tak na serio kiedy przechodzilem przez centrum wa-wa znalazlem go w koszu na smieci i przywlaszczylem :)xd

legwan944

O kurzce całkiem spora Godzilla, długo go masz

johny18blaze

Dobra jak nie chcesz nic powiedziec to rozumiem
Też żadko mówie skąd mam swoje zwierzaki (zasrana ustawa i zwierzętach niebezpiecznych by ją piekło pochłoneło i tak na nią leje)

Ale smoczek zajefajny

finebyme

Wracając do listu to może zrobimy tak:
Napiszemy wspólnie list po polsku (tzn. będziecie rzucać jakieś teksty/propozycje itp. a ktoś (może ja :]) spróbuje to sklecić w jedną całość).
Potem ktoś dobry z anglika (np. dzieciol1992) spróbuje przetłumaczyć to na angielski.
Później walniemy jakieś podpisy (autografy :]) od siebie i będzie gut.
Mój podpis będzie brzmiał: Your sexy sexy lover xD

rozentuzjazmowany

ej moze powymienialibysmy sie tez gg oki?tak an wszelki moj 7736969

legwan944

To moje gg:6402541. A list może prztlumaczyć moja kuzynka bliska ona w tym roku zdaje ten test (dla tłumaczy) wiec chyba by umiała

rozentuzjazmowany

Dobry pomysł
A co bedzie jak napocicie się na tym wspólnym listem a on niedaj Boże gdzieś się zawieruszy.
Gdybać nie będe ale was WSZYSTKICH zapewne krew zaleje
hmmmm

Oski_Oski

mialem 2 ale niedoswiadczony i zdechl tera sie bardziej przykladam nad opieka

legwan944

ej napiszmy ja moge dac nauczycielce od anglika wersje ona moze cos pozmieniac napiszemy bedzie kazdy swojim sposobem poprawiac

legwan944

najlepiej przy kazdym gg ajk bedziecie pisac dajcie gg_____ bo niechce pisac samych ksyw bo sie pogubie

legwan944

Nie no ten wygląda całkiem okazale,trzeba przyznać,że znasz się na reczy.

finebyme

Ja spadam. Bedę wieczorkiem. A list dobry pomysł ale ja oddpadam bo już napisalem ( prawie) swój.

finebyme

Legwan nie dawaj nauczycielce od anglika bo się jeszcze przypatoczy i będzie chciała do Denver lecieć :]

rozentuzjazmowany

no moze amsz racje :) ;) jakie gg? -----

legwan944

Też zapodaje swoje
13158994

:]
____________________

rozentuzjazmowany

dobra juz po ćwiczeniach :P ehh ale łapy bolą :P ledwo co pisze bo mi sie rece tak trzęsą xD ja bym podał swoj gg ale niestety nie posiadam xD tzn. mam ale mi sie popsuło a nie chce mi sie na nowo instalować hehe
a co do listo to moze ten co to przetłumaczy to wyśle do nastepnego a nastepny do nastepnego i tak wszyscy własnoręcznie sie podpisza :P

19mastero20

No o tym mówie znaczy pisze.
Ale lista nie napiszemy ręcznie bo za dużo roboty z przesyłaniem by było. Się na kompie napisze, a potem się druknie.

rozentuzjazmowany

no list sie na komie może napisać ale potem jak np. ty przetłumaczysz to wyślesz do oskiego on do kogoś ten ktoś np. do mnie i każdy swój podpis własnoręcznie złoży i ten co ostatni bedzie go miał to wyśle do US

finebyme

I jeszcze jedno:
Widziałem że tematy które miały po tysiąc postów dalej sie nie ciągneły więc w niespodziewanym momencie możemy napisać maxymalną ilość postów (jeśli to możliwe) i dupa bedzie! Więc jeśli tak się stanie (o ile to możliwe) to niech Oski założy temat o liście.

rozentuzjazmowany

O jakiej liście ???????
________________________

Aha asekuracja ok już kumam

Oski_Oski

Dobra jka zaistnieje problem że dalej się pisac nie będzie mogło
Założe nowy
ok :]

Oski_Oski

To moje gg 5195134.Też bym dodał coś od siebie:>

rozentuzjazmowany

5195134 moje gg.Ja też coś od siebie bym dodał:>

ziko40

omg a wczesniej mi tamtej wiadomosci nie pokazywało... sry za mały spam;/

ziko40

Mam pytanko co do listu, chcecie go wysyłać w formie elektronicznej ,czy popostu zwykły list???

johny18blaze

Wyślemy go pocztą, ale list będzie wydrukowany.

rozentuzjazmowany

Ok spoko,a macie pomysł co napisać, wiecie ona może dostawać setki takich listów,musi być w nim coś co ją naprawde zaciekawi, by na serio odpisała.

johny18blaze

Mój podpis ją zaciekawi xD
za krótki <brrrrr/>

rozentuzjazmowany

No ja nie zaprzeczam,ale bardziej chodziło mi o treść.:)

johny18blaze

O tym to mówimy od dawna
Że musi być taki ............Magiczny

Oski_Oski

To najbardziej trafne określenie,zgadzam się.

finebyme

Moje gg 2172514. Jako coś to piszcie i się podpisujcie bo nie chce mi sie każdego teraz wpisywać.

dzieciol1992

ej ludzie mam pomysł!! poczekajcie z wysyłaniem tego list! najpierw napiszemy strone www o niej ja moge napisać kod html ktoś inny pisał ze sie interesuje grafika to ten ktoś banner zrobi i w liście sie napisze ze zrobiliśmy o niej strone i żeby sobie weszła i zobaczyła :P co wy na to?

19mastero20

Dobry pomysł
Trzeba mieć siłe przebicia
i gest oczywiście :]

19mastero20

Ale zapłacisz za stronkę?
za krótki <brrrr/>

rozentuzjazmowany

przecież można poszukać sa gdzieś na necie darmowe domeny

19mastero20

To znajdź. Zostaniesz masterem, ale takim mniejszym.

rozentuzjazmowany

prosze bardzo :
http://www.prv.pl/
i za szybkość działania chce być zwykłym masterem :P i prezydentem miasta Robb ! xD

dzieciol1992

hehehhe płeć kobieta wiek 1
dobre masz gg hehehehe

Oski_Oski

no i prawie 1000, ciekawe co dalej będzie

Oski_Oski

Kto?
za krótki <brrrrrrrrrrrrrrrrr/>

rozentuzjazmowany

jeszcze 5 ekhm! 4 posty :P
zimno<brrrr/>

19mastero20

jaaaaaaaaaaaaaaaaa
niemogę już niedługo

19mastero20

ej ktory post napisalem hheheh :):) -------------

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones