AnnaSophia Robb

7,9
7 023 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaSophia Robb

A więc, zrobiliśmy to co do nas należało, naszym celem było dążyć do 3000 postów.
Teraz, kolejnym naszym celem będzie dążenie do 4000 posta!!

ajihad

Co taka martwa cisza zapadla? Wiecej zycia ludzie! :D

lmMoRtAL

Też to zauważyłem ;] Ja tu zawsze wchodzę ale jak nikt nie pisze to sam też nie piszę

miciok94

ja tez;] kilka razy wczoraj wchodzilem.

ajihad

Mam prośbę, gdyby mi ktoś tytuły jakichś amerykańskich filmów historycznych mógł podać.Najlepiej z jakimiś dobrymi scenami batalistycznymi.Z góry dzięki i sorry, że nie na temat.

karmenion

oj co do tych filmów to mało znam :/ postaram się jakichś poszukać i dam ci znać :P

Jedyny fajny amerykański film który oglądałem to np. Szeregowiec Ryan :P fajny o II wojnie światowej.

miciok94

Też mi się podobał, ale dzięki za tytuł.

ajihad

Wow! Ale cicho na forum.

U mnie w szkole są zapisy na konkurs międzynarodowy w którym musisz stworzyć stronę na temat pierwiastków :]
Zapisze się w czwartek i coś zrobię :P

miciok94

Cicho to jest na holu w środku lekcji.
Jutro egzamin i ostra kartkówka z historii a ja gram w GTA:VC

IrekYo

"a ja gram w GTA:VC"

A ja przeszedłem przed chwilką Modern Warfare 6 :P Super gra, chyba najlepsza strzelanka jaką kiedykolwiek zrobili na świecie. Modern Warfare pierwsza część też była dobra ale miała gorszą grafikę.

miciok94

oczywiście nie Modern Warfare 6, tylko 2:] przejęzyczyłem się bo chciałem napisać COD6 :]

miciok94

I sie doczekalem filmu :D
http://www.filmweb.pl/f123698/Tekken,2010

lmMoRtAL

Nie tylko ty. Ja na niego czekam od 2008 roku. W 2009 miał swoją premierę w Ameryce na AFM (wersja pokazowa dla dystrybutorów na danym obszarze).

miciok94

Też dostaliście 4 PTZ za ankietę?

IrekYo

Cod juz przeszedlem dawno;]
Miciok podasz swoj nic, to moglibysmy sobie na spec-ops pograc?

ajihad

Spec-opsa możesz również sam przechodzić, z tym że jest o wiele trudniej. Gdybym miał oryginał to bym mógł sam się dołączyć.

dzieciol1992

No właśnie :] Też byłbym chętny zagrać w trybie Cooperation, ale tylko wtedy gdybym miał orginała. Wybaczcie, ale gier które kosztują od 80-130zł nie kupuje, wole poczekać aż stanieją, bo na COD6 warto wydać trochę kasy.

miciok94

Aha, spoko, ja kupiłem, bo od kilku miesięcy oszczędzałem;]
Szczególnie że Multi jest świetne;]
Spec Ops nie jest bardzo trudne, tylko troche;)

ajihad

Też bym kupił COD6 ale wolałem kupić pena 16GB

miciok94

oglądał ktoś dudesons?
jak nie to zapuszczam tu link http://nafilmy.pl/filmy/akcja/1569-the-dudesons-movie-2006-lektor-pl.html

IrekYo

A oglądał ktoś Labirynt Fauna? Z deka podobny do MdoT, tylko brutalniejszy

ajihad

Heh, dzisiaj niezłe pytanie na Lockerze było;] Gdzie mieszkają najpiękniejsi ludzie ;]

ajihad

Ja ogladalem, ale dokladnie to go nie pamietam
SPOILER
czy to bylo o tej takiej lasce, ktorej zmarla matka, a potem i ona zginela przez szwaba?
SPOILER

Ile macie PKT na lockerz?
Ja mam 408 i z-lista a koszulke maja mi wyslac jeszcze w tym weeksie.

Troche sie zawiodlem na lockerz, bo na forum polskim niektore osoby musialy placic za przesylke.
Bylo pare takich osob, jeden musial zaplacic 130zl z PSP, a inni za XBoxa bulili nawet 259zl.
Mam zamiar do nich napisac, juz nie raz pisalem.

Co do Dailies to wzracalem uwage tylko na kobiety i napisalem:
"In Poland and Russia"
USA nie dalem bo tam same pasztety, no oprocz Anki oczywiscie ^_^

miciok94

ja 404 i 3 zaproszonych (miciok daj mi kilka pewnych emaili ;]

IrekYo

IrekYo - wiesz w jaki sposób można szybko zdobyć znajomych?
1. Zrobić stronkę internetową
2. Film na YouTube promujący i zachęcający do wzięcia zaproszenia
3. Wchodząc na chata i pisząc o Lockerz - jako ksywa żeńskie imię bo wtedy dużo osób do ciebie pisze :P
4. Na naszej klasie na śledziku - na stronie gł. jakby co.

Jest wiele sposobów ale najbardziej korzystnym jest chyba chat, czwartego nie próbowałem
Możesz też zrobić fake e-maile ale musisz mieć neostradę żeby przy rejestracji konta fake zmienić IP żeby Lockerz się nie skapnął.
Ja zrobiłem takich e-maili około 7-9 :P Przyznałem się raz do dwóch które stworzyłem na email-10minut.

Byłem z klasą na Avatarze, spoko film :] Teraz muszę posprawdzać na Allegro czy czasem nie kupić gry :P

miciok94

Ja od dwóch tygodni mam cały czas ten sam błąd gdy próbuje wejść na lockerza: Error- oh noes.

dzieciol1992

może akurat w tym samym momencie chcą wejść na Lockerz masa baranów którzy żłopią się na nagrody?
czasami serwer jest obciążony, może dlatego, jak nie to napisz im meila.

miciok94

Już doszedłem do przyczyny tego błędu.

dzieciol1992

Miciok, nie kupuj gry, jest beznadziejna;/
Film świetny - gra do kitu

ajihad

Dlaczego beznadziejna? Przeciez to prequel do filmu wiec na pewno lepszy nie bedzie. Nie kupowalem, pobralem sobie, ale jeszcze nie gralem.
Kumpel ma i mowil mi ze jest spoko, duzy teren w grze itp.

Co do filmu, byl zajesuper!
Spoiler, Spoiler, Spoiler, Spoiler,Spoiler,Spoiler,Spoiler - najlepszy moment byl z tymi zwierzetami ktore pomogly Neytiri w lesie. Przepiekny moment!

miciok94

Więc tak, w gierkę już grałem ale jeżeli miałbym ją oceniać w skali 10pkt to dałbym jej naciągnięte 7.
Gra była by hitem gdyby wyszła na podstawie filmu a nie jako prequel do filmu. Szkoda że tak zadecydowali :]
Kolejnym minusem jest to że [SPOILER]Brakuje mi Neytiri w grze i niektórych innych bohaterów z filmu.[SPOILER]
______________

Jeżeli ktoś jest ciekawy jak tworzyli Avatar to można wejść tutaj:
http://www.playtube.pl/dokumentalne/13798-avatar-2009-na-planie-najwikkszego-wid owiska.html

Jak ujrzałem ten film 22 minutowy w którym mówiono i pokazywano jak wszystko było tworzone, to po porostu nie mogłem w to uwierzyć.

miciok94

Noo, film był świetny;]
A czy ktokolwiek objaśni mi czemu mi (:D) nie działa głos?
Stery zainstalowane, Ale głosu ni ma;/

ajihad

Jezeli objasnil bys bardziej o co ci chodzi to bym ci pomogl, ale nie wiem czy chodzi ci o gre czy o film ktory podalem.

ajihad

XD źle Cię zrozumiałem, myślałem że głos nie działa ci w filmie.

Wejdź do Start --> Panel Sterowania --> Dźwięki i urządzenia ---> Audio (Odtwarzanie dźwięku) ---> Głośność i daj wszystko na ful.
Jak nie działa to trzeba nowe sterowniki pobrać.

Takie coś jest też w prawym dolnym rogu, taki głośniczek.

ajihad

Jeżeli masz piracką wersje gry to może oznaczać, że po prostu jest coś z nią nie tak.

dzieciol1992

Nie o gre chodzi, ale juz problem rozwiazany. W realteku zly lacznik byl zaznaczony;]

ajihad

Przesłuchajcie sobie tą muzykę ;(
Po prostu można się .... aaaa co ja będę pisał, sami posłuchajcie:

http://www.youtube.com/watch?v=ZHuTxNIpdeM

SPOILER
Muzyka stworzona do filmu The Island, ale J. Cameron postanowił ją umieścić w trailerze Avatara, lecz nie wiem czy w filmie jest spotykana.

miciok94

Forum się coraz bardziej rozpada, kiedyś około 15 osób pisało a teraz zaledwie 4-5 :/
Tamte osoby dały sobie chyba już spokój z takim pisaniem skoro i tak nie ma nadziei żebyśmy spotkali Anne :/
Wątpię żeby ten temat w tym roku doszedł do 1000 postów.

miciok94

Oj, zdziwisz się;]
A czy nie warto marzyć? Przeciez marzenia są wszytkim;]

ajihad

Ajihad dobrze gada :D
Ja nie mialem czasu na pisanie, ale teraz postaram sie byc i brac czynny udzial na naszym "kochanym" forum :P

lmMoRtAL

A mnie przez ten tydzień, nie będzie, chociaż postaram się wpaść.
Niestety mam sporo lekcji:/

ajihad

SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM SPAM

kaptur1213

No właśnie, bo już kurde wszystkie obejrzałem i mi się tęskni..

miciok94

Bądźmy dobrych myśli, a temat nie upadnie.
Ma ktoś z was konto na facebooku?

IrekYo

Ja niestety nie mam konta na facebooku, lecz mam dla was dobrą nowinę, jest nowy film z Anną, o nazwie "Soul Surfer". Jak na razie to pogłoski usłyszane na forach zagranicznych, nawet nie wiadomo kiedy premiera filmu jest :P

miciok94

Oby na pogłoskach nie ustało. wiadomo coś o Dear Eleanor?

IrekYo

http://www.imdb.com/title/tt0398808/board/nest/152517271
Bardzo ciekawa interpretacja postaci Leslie z "MdT", tylko po angielsku

karmenion

O kurcze...
Nigdy nie pomyslalem o Leslie - anioł. Chociaż ten esej to przekonywująca rzecz...

ajihad

ludzie, forum pada...
No i January Redemption bylo. Ja nic nie wygralem, a wy?

ajihad

Ja też nic nie wygrałem ale szczerze to dobrze że nie było mnie na restocku, bo dowiedziałem się że za przesyłki trzeba płacić, w zależności od wartości produktu (np. za PSPka około 130zł)
Już nie mogę się doczekać nagród 24/7 ^^ może wtedy cokolwiek wygram, choćby nawet 25 $ na PayPala

miciok94

Ludzie, wg. sie nie odzywacie, przeciez sa ferie;/ Rozumiem, na dwor, ale
tak trudno na 2 minuty na fw wejsc?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones