AnnaSophia Robb

7,9
7 007 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaSophia Robb

A więc, zrobiliśmy to co do nas należało, naszym celem było dążyć do 3000 postów.
Teraz, kolejnym naszym celem będzie dążenie do 4000 posta!!

miciok94

I Jedziemy!
Wiec tak, ja mam zagrozenie tylko z matmy, co jest w moim przypadku dziwne, bo zazwyczaj mam po 2-3 zagrozenia. ;p

lmMoRtAL

Ja nie mam żadnych zagrożeń, a najniższą ocenę mam z polskiego, bo tylko 2, ale to i tak jest moja jedyna taka ocena. Średnią mam najwyższą w klasie ok 3,9 (nie znam ocen z dwóch przedmiotów).
Z bobra nie wiem ile mam pkt. bo jeszcze nauczycielka nam nie podała, a na dodatek zachorowała jest chora.

dzieciol1992

Zapomniałem przed lockerz dać btw ale walić to.
Chodziło mi, że miałem 49punktów z próbnego testu z angola i to że 3 osoby w szkole miały 49

IrekYo

xD brawo :P z postami ale tak btw ocb z tymm lockerzem? czy cos takiego xD

kaptur1213

zbierasz punkty i jak masz szczęście to wymieniasz na nagrody które zaczynają się od 35ptk (skórka na iPhone) do chyba 4000(telewizor)
jak chcesz zaproszenie to napisz mi na gg 7705215

IrekYo

ile macie znajomych na Lockerze? Ja mam 17, brakuje mi jeszcze 3 osoby do Z-Lista. :/
a pkt mam 286 ale trochę zwaliłem sprawę bo przez jakiś tydzień wcale nie wchodziłem na lockerza i nie zdobywałem pkt :/

miciok94

Ja mam 4 ;p. klikacie na jakiś buxach?

IrekYo

wesołych swiąt wam wszystkim ja dzis wyjeżdżam bede po nowym roku :) elos

kaptur1213

WESOŁYCH ŚWIĄT LUDZIE I WSZYSTKIEGO CZEGO SOBIE ŻYCZYCIE! :))

lmMoRtAL

Mikołaja w kominie,
prezentów po szyje,
zielonej choinki,
prezentów trzy skrzynki,
zimnego szampana i Sylwka do rana.

dzieciol1992

dzieciol1992 takie życzenia dostałem od 5 osób identyczne
btw najlepszego i nawzajem

IrekYo

Nuuuuuuuuuuuda!!! Daj ktoś temat.

IrekYo

Gdybym wiedział jaki :]
Dobra, to zadaje pierwszy, wierzycie w koniec świata w 2012roku?
Ja szczerze, "nie".
Lepszy temat do głowy mi nie wszedł.

miciok94

No proste że nie. Portugalczycy (czy Hiszpanie) zaczęli im "przeszkadzać" i Majowie po prostu nie dokończyli go.

IrekYo

Mi to zwisa czy bedzie czy nie. Jak nie bedzie to dobrze, a jak bedzie, to trudno sie mowi ;p

lmMoRtAL

Koleś wymiata :]

http://video.interia.pl/obejrzyj,film,119984

Nie dość że fajnie mu to wychodzi, to nawet robi to co muzyka mu zagra :]

miciok94

Chłopaki!! Jutro albo jeszcze dzisiaj jest RESTOCK na Lockerze. Nic tylko czaić trzeba. Niestety do kuzynów na sylwka nie pojechałem, a kumple wolą siedzieć na kompie. Więc mi też tylko to zostało :/ Ale z drugiej strony będę czuwał żeby coś wygrać.

miciok94

Mnie nie obchodzi Restock, mnie obchodzi czas kiedy wreszcie odblokują zakup przedmiotów;]
A życzenia na Sylwka złożę po północy;]

ajihad

Jak ktoś niema zajęcia to może wbić na czat
http://www.annasophiarobb-fan-page.yoyo.pl/Polish/chat.htm

IrekYo

O ja, nie wiedziałem że zrobiłem takiego Buga :] Czat miał być na innej stronie :P

miciok94

Ja pierdziele, miałem PSPka na oku a jakiś piepprzony Amerykanin mi go ukradł :

miciok94

Najlepszego

IrekYo

kur*a, czy ktos mi moze wytlumaczyc jak to jest, ze ten cholerny Lockerz daje newsy ze jak cos zamowiles to moga byc opoznienia, jak nic kur*a nie mozna zamawiac??!!;/

ajihad

Spokojnie zamawiać można. Jakieś 30 minut po północy zostały filmy i parę gier na Wii. Wiadomo o której kolejny restock??

IrekYo

Nie można zamwaiać teraz;./ Restocki maja byc co godzine, a ta stronke odswiezam caly czas

ajihad

powiecie mi, czemu jak klikałem np. w jakąś grę za 100 PLZ to strona przekierowywała mnie na stronę główną z nagrodami? Trzeba mieć Z-Lista? Mi brakuje 3 osób, jakby był potrzebny to najwyżej zrobię "fejka"

użytkownik usunięty
miciok94

Nie ma restocku więc nic nie kupisz ;)

Właśnie dostałem 50$ od lockerz wzamian za ipoda, bo mi rpzesłali maila że im się ipody wyczerpały i wziaman dają 50$ ;)

A teraz mam 886 PTZ

miciok94

Ładnie. Ile masz zaproszonych?

IrekYo

Jeżeli ktoś chcę się pośmiać i przekonać się, że głupota ludzka nie zna granic to proponuję odwiedzić tę stronę i profil założyciela tematu na niej załączonego.
http://www.filmweb.pl/topic/1275585/Film+dla+p%C3%B3%C5%82debili!!!.html

użytkownik usunięty
karmenion

23 znajomych ;)

karmenion

karmenion - niestety coś jest nie tak z linkiem :/

co do znajomych to właśnie zrobiłem parę reklam na forach :] może ktoś podaj meila.

użytkownik usunięty
miciok94

Coś nie tak z linkiem bo administracja usunęła temat, wczoraj jeszcze był ;p

Taaa...
A mnie strasznie wkurzaja te cholerne restocki,zamiast dac reedemy od razu,jak dawniej, to daja jakies bezsensowne wyscigi typu "kto pierwszy ten lepszy";/

ajihad

przeczuwam że będzie dzisiaj restock!!! czajcie co jakiś czas. wydaje mi się że będzie restock bo zdjęcie tam gdzie pisze "prize redemption coming soon" jest w połowie (tak jakby przecięcie). może to jest takie jakby odliczanie bo w sylwestra też tak było że zdjęcie było przecięte.

miciok94

Tutaj zobaczcie ciekawy filmik :] Kawałek filmu z filmu pt. Kontakt :P
Jak dojdziecie do 3:25 to będziecie wiedzieli o co mi chodzi :] Może nie mam z tym racji, chce tylko wiedzieć czy wy też tak myślicie :P
Głupio to brzmi co pisze ale tak jak wcześniej pisałem jak będziecie na 3:25min. tego krótkiego filmu to napewno będziecie wiedzieli o co mi chodzi.

P.S - Oglądałem ten film wczoraj na TVNie :] spoko film

miciok94

Ja ten film pierwszy raz obejrzałem dwa lata temu. Osobiście uważam, że film jest wart oglądnięcia.

dzieciol1992

Ale czy nikt nie zauważył podobieństwa AnnySophii Robb do tej dziewczyny w 3:25? Może nie jest aż tak bardzo podobna ale jeżeli wzięlibyśmy jakieś młodsze zdjęcie Anki, to według mnie byłaby podobna.

miciok94

Elo wszystkim jak tam swięta i Nowy rok :P ja dopiero dzis do domu wrociłem. Miciok94 tez mi sie tak wydawało :P pozdro.

kaptur1213

Ona mi w ogole Anki nie przypomina :P BTW to Elo :D

lmMoRtAL

A mi jakoś przypomina :P Tylko weź pod uwagę trochę młodsze zdjęcie, a nie te co jest na głównej.

Btw. Pani z angla oddawała dzisiaj próbne testy z angla :P I dostałem 49/50 pkt :]:]:]:] najlepszy z klasy, druga osoba z najlepszym wynikiem to mój kumpel, miał 44/50.

miciok94

No wlasnie patrzylem na jej mlodsze zdjecia i ni w zab mi tej dziewczyny nie przypomina..:P

lmMoRtAL

Każdy orasta:P Ja jeszcze pametam siebie bez przedniego zeba:PP
Dzisiaj ogladalem dodatki do MdoT i jakos tak cala magia prysla...

ajihad

Dodatki do MdoT? nie rozumiem XD





miciok94

Bonusowe sceny jak się nie mylę. Oglądał ktoś Pulp Fiction?

IrekYo

No. Film wymiata. Ale najlepszy w nim jest L. Jackson. Koleś i jego portfel.Śmierć Travolty też fajna.

użytkownik usunięty
karmenion

Restock nie zapowiedzainy będzie

miciok94

No, dodatki specjalne;] A kiedy restock na LOCKERZE??

ajihad

Elos juz cos wiadomo na temat tego nowego filmu z Anką ?? co kolwiek :P

kaptur1213

Edytuje stronę, będzie inna od tej co jest teraz, zmieni się layout i dodam jedną rzecz którą zapomniałem dać w poprzedniej edycji a mianowicie, Chat :] Będzie ten sam co jest teraz :P

Jutro piątek iiiiiiiiiiiii .... WEEEEEEEEEEEEEEEEEKEND!!!!!!
Kto był na Avatarze? Opłaca się iść?

miciok94

Miciok, opłaca się, ale tylko w 3D. Efekty specjalne są ŚWIETNE, na poziomie 2012, fabuła trochę wadzi, ale piękne widoki, znakomita gra aktorska oraz NIESAMOWITE sceny walki zasługują na polecenie, więc serdecznie polecam;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones