PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129869}
6,1 54
oceny
6,1 10 1 54
Bridge to Terabithia
powrót do forum filmu Bridge to Terabithia

Dno... aktorstwo beznadziejne!!! Dopasowanie aktorów...
szkoda słów. To był najgłupszy film na świecie!!!

ocenił(a) film na 1
Stacy

No może najgłupszy to nie był, ale faktem pozostaje, że oglądając to coś strasznie się wymęczyłem. W porównaniu do najnowszej wersji to "dzieło" nijak się nie umywa.
Poziom aktorstwa i ogólnie dopasowanie aktorów było tak denne i beznadziejne, że nieczęsto można spotkać, aż taką pomyłkę :(.

Nie polecam!

Stacy

gdzies mozna go jeszcze zobaczyc/ dostać?

Briar_Charming

nie wiem czy się da, ale fragmenty są na youtube, np. tu: http://pl.youtube.com/watch?v=v1nhmvPzXrU

Po tych fragmentach też sądzę, zę to dno...

nesta_4

masakra, ale tragicznie żałosne to było no jprdl... ;s

Stacy

Oooo tak o tak, kompletnie niedopasowani aktorzy (oglądałam fragment na youtube) beznadzieja według mnie. Najgorsza była Leslie w okularach, po prostu okropna.

Aredhell

Sądząc po filmiku na youtube to film jest beznadziejny. A ten chłopiec w okularach to niby Leslie tak?? o___O Haha,litości. Tam była taka scena, kiedy Leslie przy klasie powiedziała że nie ma telewizora. Potem Jesse chce do niej podejsc a ona: Odejdź! W książce było tak samo, wnioskuję że to wierna ekranizacja książki. w Moście z 2007 tego nie ma. Ale film i tak żalowy i żenujący :)))))

mp_555

Sorki, przyznaje że ten niebieski boy nademną to byłem/jestem/nie chcę być - ja!!! ale wtedy byłem młody i głupi więc wybaczcie...

mp_555

To dziewczyna była:) Po pierwsze to połowa lat 80, ludzie jednak trochę inaczej wyglądali, poza tym Lasie z 1985 jest bliższa książkowemu pierwowzorowi niż Lesie z 2007... Pokazali świat który nie jest taki ładny jak w nowym filmie... Gdzie wszyscy są piękni i wymuskani a Lesie nosi najlepsze ciuchy:),

skoczek_narciarski

Dokładnie. Ta Leslie o wiele bardziej pasuje do tej książkowej. Ale i tak wolę tą z nowszej wersji :).

mieski

No ja też wole Leslie z nowej wersji:) Bez dwóch zdań.

Stacy

Kurcze co za aktorstwo beznadziejne...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones