PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612559}
8,1 1 017
ocen
8,1 10 1 1017
The Elder Scrolls IV: Shivering Isles
powrót do forum gry The Elder Scrolls IV: Shivering Isles

Dodatek świetny

ocenił(a) grę na 9

Świetny dodatek do dobrej gry, o ile Oblivion nie dorównał swojej starszej siostrze (ewentualnie
miałem zbyt wielkie wymagania co do niego), to dodatek miecie :)

ocenił(a) grę na 8
Derrios

całkowicie popieram, podstawowa wersja mi się nie podobała w ogóle, wszystkie te główne questy polegały na bieganiu w te i z powrotem, nie poczułem nic z tej fabuły, Knights of the Nine tak samo. Jedyne co ratuje honor Oblivion jako część The Elder Scrolls to gildie i ten dodatek

ocenił(a) grę na 10
Dziarski93

Przecież to już się robi standard w serii Elder Scrolls. Podstawową wersję gry Bethesda tworzy przede wszystkim z nastawieniem na ogromny świat i mnogość ciekawych organizacji, a jeśli ktoś oczekuje dopracowanej fabuły to musi poczekać na dodatki. Tak było w Morrowindzie, tak jest i w Oblivionie. Z tym, że Knights of the Nine to tylko teoretycznie dodatek, bo tak na prawdę to niewielkie rozwinięcie podstawowej wersji.

Co do samego Shivering Isles, to trochę mi to przypominało Morrowinda, czyli twórcy nie poszli na łatwiznę jak w podstawowej wersji gry i nie dali tradycyjnych stworzeń dla rpg'ów (minotaurów, trolli ,ogrów itp.) i zwierzaków (niedźwiedzi, wilków itp.) tylko wymyślili nowiutką faunę, z resztą bardzo ciekawą i fajnie wyglądającą. W dodatku te wielkie grzyby to po prostu rodem z Morrowinda wzięte :)

Fabuła bardzo ciekawa, bardzo dopracowana i w przeciwieństwie do głównego wątku Obliviona, zróżnicowana. Tylko troszkę przy krótka. Wiem, że to tylko dodatek, ale mimo wszystko spodziewałem się nieco dłuższej przygody.

użytkownik usunięty
Chuchu

z jednej strony można zarzucić twórcom brak oryginalności , ale z drugiej strony to gratka dla fanów Morrowind

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones