Pamiętniki Carrie (2013-2014)
Pamiętniki Carrie: Sezon 2 Pamiętniki Carrie sezon 2, odcinek 10
odcinek Pamiętniki Carrie (2013-2014)

Date Expectations

8,5 333
oceny
8,5 10 1 333
Pamiętniki Carrie
powrót do forum s2e10

Do tej pory nie dostrzegałam tego jak bardzo Carrie jest egoistyczna, ale w tym odcinku przeszła samą siebie! Sebastian nie ma pracy, nie ma szkoły i chce sobie ułożyć jakoś zycie, zająć się czymś i mieć jakieś własne pieniądze, a ona nawet nie potrafiła go słuchać i patrzyła na niego jak na głupka i myślała tylko o walentynkach i o tym, co wymyślił. Wydaje mi się, że ciągle to tylko on ją pociesza, słucha, doradza, a ona ? Ona z siebie nic nie daje w tym związku. No ale w końcu to serial dla nastolatek, przykładnych nastolatek. Z Sexem w wielkim mieście ma to bardzo mało wspólnego. Jak nie będzie kolejnego sezonu to nie będę tęsknic. oglądam tylko ze względu na sentyment.

ocenił(a) serial na 7
Arlett_a

A mi się zadziwiająco dobrze ogląda ten serial - taki typowy guilty pleasure, nic specjalnego, ale na nudne popołudnia w sam raz. Co do odcinka, to akurat Walta uważam za bardziej egoistycznego. Zerwać z facetem, którego kocha, bo boi się być gejem? Serio? Woli wracać do kochanych rodziców, którzy wywalili go z domu, bo jest odmiennej orientacji, byle tylko nie zachorować na AIDS? Nie rozumiem jego postępowania. Carrie przynajmniej się na koniec ogarnęła (ale nie mogę zaprzeczyć, że rzeczywiście to Sebastian daje z siebie więcej w tym związku niż ona), a Walt mnie naprawdę porządnie zdenerwował. Czego on właściwie chce w życiu?

Hinata_3

Ja nie mówię, że mi się nie podoba, bo gdyby tak było to bym go nie oglądała, ale Ty bardzo dobrze określiłaś go jako film na nudne popołudnie :) Co do Walta masz racje szczerze mówiąc od początku za nim nie przepadałam. Wiem, że jest gejem i nie będzie zachowywał się jak typowy chłopak, ale Bennet tez jest gejem, ale jest zupełnie inny. Walt ma dopiero 18 lat(chyba?) i po prostu cała ta sytuacja go przerasta, ochłonie i znów będzie to samo, bo nie da się zapomniec (chyba :D) o tym, że lubi się chłopców, a nie dziewczyny :P Poki co jest za smarkaty na coś poważnego i nie wie tak naprawdę co chce, został wychowany zupełnie inaczej i od losu dostał niespodziankę

ocenił(a) serial na 7
Arlett_a

Ja wywnioskowałam z jego zachowania to, że on się boi być gejem, bo rodzice się go wyrzekli, mógł mieć AIDS itd. i go to przerosło, ale nie wiem za bardzo, co on dalej zrobi. Jak jest gejem, to nim zostanie do końca życia. A on Bennetowi wyskoczył nagle, że chce założyć rodzinę, mieć dzieci itd., a wie, że nie będzie tego mieć, jak będzie gejem. Więc co? Będzie nagle bi?

Arlett_a

zgadzam się całkowicie z twoją pierwszą wypowiedzią :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones