AnnaSophia Robb

7,9
7 022 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaSophia Robb

Lubię bardzo tą aktorkę, ale niech się nikt nie oszukuje, powinna jak najszybciej spaść poniżej top10, kilka ról to nie jest wielkie osiągnięcie, a 1 które dostanie teraz zawsze w przyszłości mogą być zamienione na wyższe oceny (jak udowodni to swoimi rolami). Dlatego nie ma sensu tworzyć nowych kont, tylko po to żeby dawać jej 10 itp. albo zaniżać oceny innych aktorek z rankingu. FW ma zły sposób oceny ludzi, więc poprzez 1 Anna będzie musiała opuścić najwyższe miejsca.

bolek1

a co ci sie w niej niepodoba co??....ciekawe jaka ty jej dales ocene....pewnie 1 żeby spadła...przecierz jest utalentowana i ładna....

bolek1

co wy od niej chcecie??jest utalentwana piekna.....każdy ma prawo do glosu....ja jej dalem 10/10 bo mysle ze na to zasluguje...

ptr93

Ja rozumiem, że można ją lubić. Może i jest utalentowana ale nie mogę ocenić tego po jednym filmie jaki z nią widziałem (Most do T.). Może naprawdę nieźle się zapowiada. Ale na litość boską 1. miejsce? Tak naprawdę jeszcze ciężko jest ją nazwać aktorką. I tak długo na tym miejscu nie zabawi przez to, że ludzie jej zaczną dawać jedynki. Ja nie daje jej żadnej oceny, gdyż jak mówiłem jeden film z nią widziałem, a to za mało. Jednak na pewno bardziej logiczne jest dawanie jej 1, a Mery Streep 10 niż na odwrót. Bo gdyby tak naprawdę je porównać (choć nie ma co porównywać) to by tak wyszło.

ptr93

A i jeszcze jedno. Dlaczego tak bardzo się czepiasz tych co dali jej 1 skoro sam/a dałeś/aś 1 Streep, Winslet, Portman, Cruz i Blanchett, czyli aktorkom które są na najwyższych miejscach TOP100?

użytkownik usunięty
zala07

"przecierz jest utalentowana i ładna.... " oj dzieci. Najpierw podszkolić się w ortografii, i zmienić portal na fotka.pl. Tam się ocenia wygląd.

do zala07

dlatego sie czepiam bo oni najpierw annie dali 1....kiedy zobaczylem ze oni tak z nia zrobili to i ja tak zrobilem ze streep

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones