AnnaSophia Robb

7,9
7 007 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaSophia Robb

Chciałbym do niej wysłać list z prośbą o autograf ale nie wiem jak sie do tego zabrać.
Czy wiecie może na jaki adres mógłbym do niej napisac?
i czy ktoś z was pisał już do Annysophi lub innej aktorki/aktora?

pompo321

Annasophia Robb
Untitled Entertainment
350 S. Beverly Dr.
Suite 200
Beverly Hills, CA 90212
USA

Pamiętaj, abyś do koperty wrzucił jej wywołane zdjęcie, wrzucił kupon IRC, zaadresowaną koperte zwrotną i list po angielsku z prośbą ;)
Powodzenia! :)
Suite 200
Beverly Hills, CA 90212
USA

krzysieksoko

dzięki :)

pompo321

Jak coś to pisz, zawsze do uslug ;)

krzysieksoko

Zastanawiam się jeszcze czy mam w liście napisać tylko prośbe o autograf czy mogę napisać coś więcej. Jak myślisz i czy ona to w ogóle czyta?

pompo321

krzysieksoko@interia.pl - podaj mi tam swoje GG to Ci wszystko na GG wytłumacze ;)

krzysieksoko

Mam pytanko:] Czy te listy nie powinny iść prze Manager'a? Na oficjalnej stronie Anny Sophii Robb w danych do kontaktu jest zmieniony numer apartamentu(Suite) z 200 na 700 - Manager. @krzysieksoko wysyłałeś pod podany adres powyżej i wsio poszło OK? :p

markos1995

Oj nie wiem, to zależy ;) U mnie poszło wszystko ok, ponieważ ja wysłałem list na plan filmowy, w którym AnnaSophia grała ;) Myślę jednak, że nawet jeśli przejdzie przez managera to odpowiedź dostaniesz, aczkolwiek pamiętaj, że na odpowiedź czeka się czasami kilka miesięcy ;)

krzysieksoko

@krzysieksoko to mam jeszcze parę pytań ^^ - można by zrobić FAQ xD:
1.Koperta - jaka wielkość?wagę?[ jaką Ty wysyłałeś?]?
2.Koperta zwrotna - ma być zaadresowana do mnie, ale czy wpisać nadawcę? 0.0 :D
3.Kupon IRC - ma on ustaloną jakąś wartość? Czy po prostu mówię, że chcę pokryć koszt odpowiedzi, a Pani na poczcie patrzy w jakiej strefie? leży odbiorca i mi odpowiedni daje[sprzedaje :p]? :D
4.Fotki - Czy zdjęcie powinienem zabezpieczyć? Folia bąbelkowa albo co?
5.Jaka pogoda u Ciebie? :D

markos1995

Spoko, zapraszam na maila albo GG 25072128 ;)
Koperte dajesz taką, żeby do srodka zmiescila sie zwrotna (zwrotna bąbelkowa i jej nie zaklejasz)Wkladasz do tej babelkowej 2-3 fotki (ile tam masz), i ona jest zaadresowana do Cb ale nie piszesz nadawcy :) Kupon IRC jest jeden - w kazdym kraju Ci go wymienią więc mowisz ze chcesz taki kupon irc i lacha na poczcie Ci go daje ;) Wielkosc taka, zeby sie wszystko zmiesilo xd :D
Pogoda u mnie? "Czasem słońce, czasem deszcz" :D

krzysieksoko

@krzysieksoko Dzięki za pomoc :] Jutro (tzn.dzisiaj) pomyślę nad listem, pójdę do fotografa wywołać parę zdjęć i zdam relacje co i jak :p

krzysieksoko

@krzysieksoko Mam ostatnie pytanko :D. Gdy wysyłałeś na plan, to kojarzysz ile było to przed zakończeniem zdjęć? ASR jest na planie "The Carrie Diaries" do 10 października i z braku doświadczenia nie wiem czy koperta dojdzie na czas (czas oczekiwania na odpowiedź ~ 3 miechy).

markos1995

A i czy wysylales priorytetem czy ekonomiczna (ile cie to wynioslo jeżeli pamietasz :D)

pompo321

i jak napisałeś ten list?

AdiPriv

pracuje jeszcze nad tekstem :)

pompo321

pompo dasz rade do poniedziałku się wyrobić? :D To w ten sam dzień wyślemy i porównamy czasy ^^. Btw. Można by na końcu listu dopisać cuś, jakąś grafę walnąć(tą samą) żeby później nas zkojarzyła ^^ Jak co to pisaj na GG:7878878 :p

markos1995

i co wysyłasz dzisiaj? ja jestem niegotowy. zastanawiam sie jeszcze czy by nie wysłać swojego listu na plan filmowy Carie diaries.

pompo321

Sorry mam lekkie problemy z GG :] Ja jeszcze też nie gotów :p W sumie ja myślałem nad wysłaniem właśnie na Plan i Home :p Zobaczymy ile sobie fotograf policzy za wydruk zdjęć :p

pompo321

Ślij na plan lepiej ;)

markos1995

Powiem tak pisanie jakiejś grafy na końcu może być trochę irytujące :) moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem było by, podpisanie się na końcu listu w jakimś fantastycznym stylu np: Graffiti z twoim imieniem oczywiście nie na całą kartkę tylko taki mały napis :) to może urozmaicić list i umilić czytanie

pompo321

fan mail . biz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones