AnnaSophia Robb

7,9
7 023 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaSophia Robb

Może uznacie że to głupi temat,ale na tym forum i tak jest mało wpisów więc...pozwoliłam sobie....:-)
No więc napiszcie pięć waszych ulubionych dziecięcych aktorek lub aktorów.
U mnie będzie to wyglądało tak:
1.Dakota Fanning
2.Elle Fanning
3.Abigail Breslin
4.AnnaSophia Robb
5.Conchita Campbell.

Dakota_Fanning

ja tylko dwie lubię :

1.AnnaSophia Robb
2.Emma Watson

użytkownik usunięty
krzysiek86r

U mnie zdecydowanie prym wiedzie DAKOTA! Jest niesamowita: jako dojrzała Lucy w "I'm Sam", czy w "Człowieku w ogniu" lub "24 godzinach". Jest cudowna. Taka naturalna, świeża, jeszcze nie zrażona całym chorym światem show-biznesu. A przedewszystkim zdolna. W niej nadzieja na nowe pokolenie aktorek.

AnnaSophia Robb
AnnaSophia Robb
i nie spodziwanie AnnaSophia Robb :D

gucio23

hehe, klonowanie człowieka jest grzechem

krzysiek86r

Powiem inaczej AnnaSophiaRobb do sześcianu :P

gucio23

Dakota

Golden_Rose

U mnie to będzie tak:
1.Abigail Breslin
2.AnnaSophia Robb
3.Elle Fanning
4.Conchita Campbell
5.Liliana Mumy:-)
Dakotge dałabym na szóstym miejscu bo jej nie lubię:-(

Dakota_Fanning

Dla mnie najlepsza jest Dakota Fanning...W przyszłości będzie świetna,naprawdę bardzo utalentowana!!Oglądałam z nią wszystkie filmy(tak mi się wydaje ;-> ),a szczególnie zainteresowała mnie jej rola w ,,Jestem Sam"-godna nagród i w ,,Człowiek w ogniu"też fajnie wypadała...Tak oprócz dakoty narazie nie widzę jakiejkolwiek dziecięcej aktorki,która mogłaby ubiegać się o miano geniuszu aktorskiego.Dakota też no może geniuszem nie jest,ale spox xD

użytkownik usunięty
Dakota_Fanning

Moim zdaniem świetną dziecięcą aktorką jest Ivana Baquero. Jej rola w "Labiryncie Fauna" była rewelacyjna.

Heh no to u mnie tylko AnnaSophia Robb :P

Dakota_Fanning

Zdecydowanie AnnaSophia Robb :) :) :) :)

Dakota_Fanning

Moje zdecydowanie to:
1. Jodelle Ferland
2. AnnaSophia Robb
3. Conchita Campbell
4. Dakota Fanning
5. Chloe Moretz

Dakota_Fanning

Fajny temat :-)

1. Annasophia Robb
2. Dakota Fanning
3. Abigail Breslin
4. Elle Fanning

Stacy

1.Jodelle Ferland
2.Dakota Blue Richards(nie widziałam z nią jeszcze filmu,ale zapowiada się fajnie=)
3.Abigail Breslin
4.Elle Fanning
5.Dakota Fanning

użytkownik usunięty
Dakota_Fanning

1.AnnaSophia Robb
2.Julia Winter
3.Dakota Fanning

Dakota_Fanning

Charlie Ray partnerka Josha Hutchersona w Małym Manhattanie. Annasophia była brana pod uwagę do głównej roli żeńskiej w tym filmie i zapewne poradziła by sobie doskonale - nie mam co do tego żadnych wątpliwości-
niemniej Charlie wypadła uroczo.Oby dwie w/w plus Conchita Campbell, Dakota
Fanning i Ivana Baquero i jest wielka piątka. Kidys była jeszcze Natalie Portman ,ale ona już nie jest dzieckiem.

Dakota_Fanning

Najlepsza jest Dakota Fanning.

Klaudiiia

A ja lubię też Maciusia z Klanu. <joke> :)

Bialy_Pielgrzym

AnnaSophia Robb ( przekonała mnie w moście do Terabithii )
I oczywiście Maciuś z klanu =]

Dakota_Fanning

Racja rola w "Moście do Terabithii" była świetna

Dakota_Fanning

1. Dakota Fanning
2. Elle Fanning
3. Conchita Campbell
4. Abigail Breslin
5. AnnaSophia Robb

megan_mallin

1. AnnaSophia Robb
2.
3.
4.
5. Agnieszka Kaczorowska

L_Fan

1.Dakota Fanning
2.Saoirse Ronan
3.Jodelle Ferland/Elle Fanning
4.Abigail Breslin
5.AnnaSophia Robb

alissa

Te aktorki już nie są dziećmi tylko nastolatkami.

Dakota_Fanning

1.AnnaSophia Robb
2.AnnaSophia Robb
3.AnnaSophia Robb
4.AnnaSophia Robb
5.AnnaSophia Robb
.................
................
.................
3001.Świnka Pigi
3002.Calineczka
3003.Dakota Fanning

leptony

Only AnnaSophia Robb :P

Moja ulubiona młoda aktorka to tylko Anna i tyle, co tu się będę rozpisywał :)

miciok94

-DAKOTA Blue Richards
-Georgie Henley
i...Emma Watson (ale nie wiem czy ona się jeszcze zalicza)

Dakota_Fanning

Niestety chyba nie można już zaliczyć jej do :dziecięcych" aktorek ale według mnie Ellen Page jest najlepsza w swojej klasie. Rzeczywiście Dakota nie jest najgorsza, powiedziałbym że nawet całkiem dobra. AnnaSophia- miała parę dobrych ról, no i (mimo że jest młoda) jest najpiękniejsza ze wszystkich, dodaje do tego hiszpańską gwiazdkę- Ivanę Baquero, niestety choć zagrała w kilku filmach, tylko Labirynt Fauna był filmem gdzie miała pole do popisu. Nie znoszę natomiast Emmy Watson która mnie wkurza nader wszystko, Kristen Stewart również jest conajmniej kiepską aktorką (jedyny film w którym dobrze zagrała to Cake Easter), choć nie jest najbrzydsza

Kabraxis

Dla mnie Kristen Stewart jest brzydka.
Każdego można ucharakteryzować ładnie, ale nie każdy z natury jest ładny. Ona jest brzydka. W dodatku ma taki 'niemiły' wyraz twarzy.

Rosalia_Marisa_Habsburg

W takim razie dość trudno powiedzieć jaka aktorka jest ładna czy brzydka bo głównie widzimy je ucharakteryzowane . Nie wiem jaka jest "z natury" Kristen Stewart .Ja komentuje ją taką jaką widze na zdjęciach, a nie taką jaka jest. Może gdybym miał ją poznać osobiście, ciekawiłaby mnie jej prawdziwa natura. A to że na każdym filmie ma wyraz twarzy jakby chciało się jej srać to już inna sprawa.

Kabraxis

Oj, tego ostatniego to ja nie stwierdziłam.

Dakota_Fanning

Jeżeli mówimy tu też o płci męskiej to chyba najwybitniejszy jest Haley Joel Osment. Ogólnie jak narazie nie znam lepszego aktora młodzieżowego (choć Ellen Paige jest niewiele gorsza)

Kabraxis

1. Jodelle Ferland
2. Ariel Gade
3. Dakota Fanning
4. Conchita Campbell
5. Abigail Breslin

użytkownik usunięty
frycek49

Widzę, ze dużo razy powtarza się Dakota Fanning, dla mnie dobrze też ją bardzo lubię. Oto moja lista:
1.Dakota Fanning
2.Liliana Mumy
3.AnnaSophia Robb
4.Georgie Henley
5.Dakota Blue Richards

Dakota_Fanning

Jeszcze zapomniałbym o niedostrzeżonym talencie Liny Leandersson. Niestety zagrała tylko w jednym filmie (wspaniałym zresztą, choć nie tak genialnym jak książka) Jakby ktoś oglądał- Pozwól mi wejść. Niestety jak narazie to jej jedyny film, ale mam nadzieje iż zobaczę ją też w innych rolach. W roli wampira podobało mi się to że potrafiła zagrać Kainitę który naprawdę mroził krew w żyłach, a po ostatnich filmach tego typu, jakoś niewielu się to udaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones