AnnaSophia Robb

7,9
7 011 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaSophia Robb

nie od początku, bo po prostu leciałam po kanałach, aż tu nagle zobaczyłam ją. Pomyślałam co za piękne dziecko. Po Natalie Portman nie widziałam jeszcze tak ślicznej dziecięcej aktorki. Uroda urodą, ale jej gra aktorska w tym filmie była jeszcze wspanialsza. Weszłam tu bo chciałam sprawdzić co się z nią dzieje. Dawno na filmwebie nie czytałam tak wielu pochlebnych opinii o jednej osobie. Z chęcią zobacze kolejne filmy z jej udziałem. Mam nadzieję, że też mnie oczaruje jak w Winnie. Życzę jej wszystkiego najlepszego.

rosemary_6

Ekstatyczne piękno roztoczyła w obrazie za który dostała nominację do nagrody Critics Choice. Dla rasowego krytyka film może jest przeciętny, ale "otwarty umysł" może doświadczyć przeżyć na pograniczu mistycyzmu. Reszta filmografii jest już zwyczajna.

rosemary_6

W "Moście do Terabithii" wygląda jak blond-włosa kopia Natalie. Fryzura, ubranie, wszystko!
Osobiście najbardziej podobał mi się z nią film pt "Najlepsze najgorsze wakacje", gra tam rolę drugoplanową, ale jest wprost olśniewająca. No ale to film z zeszłego roku, więc już dwudziestkę tam miała ;p

rosemary_6

Miałem podobną sytuację. Przeszukiwałem internet za fajnymi zwiastunami nadchodzących filmów i znalazłem nieoficjalny zwiastun opowieści z narnii srebrne krzesło. Były tam sceny z mostu do terabithii, że ona to niby Julia. Jezu, jak ona tam zjawiskowo wyglądała. Od tamtego czasu jest moją ulubioną aktorką. Nikt wcześniej mnie tak nie zaskoczył jak ona.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones