AnnaSophia Robb

7,9
7 007 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaSophia Robb

Lily jednak wizualnie lepsza, urodzona na scenę, choć AnnaSophia przebija ją słodyczą.

Arayen

Lily to jej sznurowek wiazac nie jest godna..uroda do kostek tej dziewczynie nie dorasta..sliczna

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
aloiv77

To jest ten sam typ urody więc raczej dorasta... Lily też bardzo utalentowana, obejrzyj "Planetarium".

Karola_32

One sa inne dla mnie...a lily to panienka skazana na sukces..slawni rodzice i bogate zycie..nawet gdyby miala orli nos i asymetrie twarzy to wypada sie nia zachwycac bo to corka swych wspanialych rodzicow..takie geny nakezy doceniac..chociaz istnieja teorie, ze tatus tez nie jest tak wielce utalentowany..ino mial duuzo szczescia

aloiv77

Takie teorie to zazwyczaj tworzą ludzie, którzy osobiście nic nie osiągnęli a zazdroszczą tym co odnieśli sukces zawodowy. Dla mnie nie ma sukcesu bez ciężkiej pracy. Nawet jak na początku ma się to "szczęście", że zostaniesz zauważony to jest raczej szansa na sprawdzenie się. I to jeszcze nic nie znaczy bo teraz trzeba tę szansę wykorzystać. Są ludzie, którzy dostają milion szans i żadnej nie wykorzystają, albo tego nie zauważają. Sama mówisz, że rodzice Lily to sławni ludzie sukcesu. Owszem dostali szansę i wykorzystali ją, a teraz ich nazwiska są wszędzie rozpoznawane. Znam biografię Johnny'ego Deppa bardzo dobrze, podobnie jak Vanessy Paradis i uważam, że obydwoje na ten sukces sobie zapracowali, chociaż było im czasem niełatwo. A odnośnie Deppa to niestety nie miał sławnych krewnych, wywodzi się ze zwykłej pospolitej, amerykańskiej rodziny.

Karola_32

Trudno sie z Twoim wywodem nie zgodzic..ale zawsze jest jakies ale..bez watpienia nalezy docenic slawnych rodzicow bo do wszystkiego doszli sami..ale nie corke..ktorej imie od urodzenia zna caly swiat a we francji pewnie jest kilka ulic nazwanych jej imieniem..co do tatusia..to uwazam, ze jednak sie zmarnowal..nie chce mi sie wierzyc ze cpuno-alkoholik jest nadal swietnym aktorem..ostatnio widze go glownie w rolach dziwadel mocno przebranych..ale swuat pamieta o jego wspanialosci oczywiscie i swiat kocha..mimo afer i bicia kobiet

aloiv77

Najpierw obejrzyj parę filmów z Lily Rose, a potem pogadamy. Naprawdę draznią mnie ludzie, którzy oceniają kogoś tylko po tym, że ma sławnych, bogatych rodziców - to jest czysta zawiść. To wcale nie świadczy o tym, że dziewczyna nie ma talentu, a tylko o tym, że ma gwarantowany lepszy start w życiu.
A co do aktorstwa Johnny'ego Deppa to też uważam, że się zepsuł. Ale myślę, że on teraz bardziej stawia na muzykę (jego zespół Hollywood Vampires). Depp chciał być muzykiem rockowym i to była jego pasja, ale nie udało mu się w tej branży osiągnąć sukcesu, więc spróbował aktorstwa i tu mu się udało. Teraz założył swoją kapelę i to go najbardziej cieszy. Myślę, że odłożył aktorstwo na dalszy plan.
Owszem miewał problemy z alkoholem, ale bicie kobiet... to dziwne (nie uważasz?) był w tylu związkach z kobietami m.in. Winona Ryder, Kate Moss, Vanessa Paradis i jakoś żadna z nich nie oskarżała go o przemoc. Nawet jego pierwsza żona Lori Ann Allisson wystosunkowała do sądu opinie, że nigdy nie była zle traktowana. A tu nagle pojawia się taka Amber Heard (młodsza o 20 lat) po niecałych dwóch latach małżenstwa chce rozwodu. Biorąc pod uwagę majątek Deppa więcej wyciągnie z niego pieniędzy jak uda ofiarę. Bardzo dziwne Vanessa Paradis była z nim 14 lat z dwójką dzieci i nie doszło do przemocy, a tu Amber Heard niecałe 2 lata i już ją bije. I od razu z Deppa robią faceta, który bije kobiety, bo Amber tak powiedziała... Przecież Amber nie jest wszystkimi kobietami na świecie.
Widzę, że twoją opinię o człowieku kształtują tylko plotki i pomówienia z kozaczka.

Karola_32

Nigdy nie czytalam kozaczka..wole pudla☺..nie studiowalam biografii deppa..widzialam gdzies przelotem dokument na temat jego zycia..i z przemoca wobec kobiet mialam na mysli kate moss a nie amber..sytuacja dytyczyla demolki jakiegos hotelu..personel mial zeznac iz miedzy para doszlo do bojki..jednak z szacunku dla Twojej wiedzy nie bede wchodzic w szczegoly, ktore srednio pamietam..
Pozdrawiam

aloiv77

Bo nie było żadnej bójki... Depp zdemolował pokój hotelowy i tyle...
Kate Moss nie ucierpiała i żyje :P

Karola_32

No wlasnie nie dorasta.

Gozer_Traveler

Dla mnie jeżeli chodzi o urodę to kwestia gustu - Dla mnie to AnnaSophia Robb ma bardziej naturalną dziewczęcą urodę .

Gozer_Traveler

No i mam nieodparte wrażenie że Lily jest zbytnio szczupła .

Arayen

Mi bardziej przypomina modelkę Else Hosk.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones