AnnaSophia Robb

7,9
7 021 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaSophia Robb

Jeśli chodzi o młode aktorki to jest pewne nieporozumienie, a nawet ogromnie wielkie nieporozumienie, przecież Dakota jest niebo lepsza nie wspominając tu już o Saoirse Ronan która w ogóle nie jest klasyfikowana a była już nominowana do Oscara, Dakocie za "Sam" też się jakaś nagroda należała. To trochę dziecinne że patrze kto jest który ale to jest fakt świadczący o gustach oglądających filmy.

Kupisz14

niezgadzam sie z twoja opinia annasophia robb jest najlepsza na TOP100 powinna byc 1;)

pejakoza

A ja się zgadzam, Dakota mimo swego młodego wieku powinna być dużo wyżej w Top100. Na niej się jescze nigdy nie zawiodłam, zawsze gra świetnie. Aż się nie chce wierzyć, że ma dopiero 15 lat :) Co do Saorise to jakoś się do niej narazie nie przekonałam, co prawda widziałm ją tylko w Pokucie.
AnnaSophia, hmmm w Moście zagrała bardzo dobrze, ale bez przesady. Ale to tylko moje zdanie :)

muminkus4

Ja też się zgadzam. Lubię AnnaSophie, uważam, że jest bardzo dobrą młodą aktorką, ale 47 msc. w TOP100 to lekka przesada.
Cenię jej talent ale ludzie - nie dajcie się zwariować! Ilu jest lepszych aktorów od niej?! Na pewno cała masa - aktorzy z większym doświadczeniem, po studiach. Dakota Fanning i Saoirse Ronan, jak już wcześniej wspominano, grają lepiej niż AnnaSophia, są bardziej cenione - ale to jest tylko moje zdanie. Dakota ma dużo większą filmografię, mimo iż jest młodsza od AnnaSophii. Nie chcę nikogo obrażać i wiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale myślę, że pejakoza chyba nie oglądała zbyt wielu filmów w swoim (myślę, że jeszcze dość krótkim) życiu, by ocenić AnnaSophię Robb jako aktorkę, która powinna być na 1 msc. - pytam tylko, gdzie w takim razie mieli się znaleźć takie osoby jak Nicole Kidman, Michelle Pfeiffer, Kate Winslet czy Jodie Foster?

alissa

O matko nie no kolejni... Czy wy nie macie lepszych rzeczy do roboty? Ja takich ludzi nie pojmuje - łapać bulwersy bo gdzieś na świecie jest taki portal, a gdzieś na tym portalu jest taka lista, która jest waszym życiowym guru... Dajcie jej spokój, no i co z tego że wyprzedziła w Top100 kilka aktorek? Stało wam się coś przez to? Ktoś was skrzywdził, chcecie o tym porozmawiać? Przecież to tylko głupia lista, ona nie jest adekwatnym przelicznikiem talentu tych wszystkich aktorów i aktorek!

Aslan93

My to rozumiemy a ty nie czytasz wszystkich postów i się wypowiadasz.

użytkownik usunięty
Kupisz14

Hmmm, rzeczywiście AnnaSophia nie zasługuje na 1. miejsce, ale wcale nie jest taka zła. Może i jest dosyć wysoko, ale to dlatego, że podoba sie ludziom. Być może gra gorzej od Dakoty Fanning, ale to kwestia gustu : >. Warto wspomnieć, że AnnaSophia ma wiele innych zainteresowań niż aktorstwo ; ]

Kupisz14

Co wy gadacie z głupoty. Moim zdaniem AnnaSophia Robb jest lepsza od Dakoty. Dakota podobno miała zagrać w Most Do Terabithi, dobrze że nie zagrała, bo nikt by tak super nie zagrał jak AnnaSophia Robb.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones