AnnaSophia Robb

7,9
7 010 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaSophia Robb

Nie do końca rozumiem jej decyzje o zagraniu w "Pamiętniki Carrie"
Nie wydaje mi się żeby jej ta decyzja wszyła na dobre...
Czyżby aż tak narzekała na brak propozycji filmowych?
Trudno mi nazwać jej karierę filmowa za nieudaną , raczej rozsądnie do tej pory wybierała
( albo wybierano za nią) produkcje i role.

Już wiadomo ze serial nie będzie mega hitem (co było do przewidzenia) oglądalność nie
poodwala. tu nie chodzi nawet o to ze poszła w stronę telewizji - akurat bym rozumiała ta
decyzje wiele aktorek wybiera obecnie tą drogę ze względu na świetnie napisane postacie
żeńskie.
Skoro Close, Danes czy Lange sie decydują to i ona może tylko że wybór produkcji tez
swoje robi .

Bene

W stu procentach przyznaje Ci racje uwielbiam jej wszystkie dotychczasowe role , ale co strzeliło jej do głowy , żeby zagrać w tym serialu :(

Bene

Temat już był trochę wałkowany... w 2012 roku nie zagrała w żadnym filmie, w "Soul surfer" mimo wszystko nie zachwyciła a jej ostatni naprawdę dobry występ był w poprzedniej dekadzie. Jasne, że fajnie by było gdyby grała hipsterki jak Leslie w "Moście do Terabithi" czyli postacie do gry których jest stworzona jednak Annasophia raczej nie może przebierać w rolach jak jakaś Dakota Fanning. Niestety najwyraźniej coś w jej karierze aktorskiej poszło nie tak i teraz próbuje różnymi metodami przetrwać w tym zawodzie, zobaczymy czy się jej to uda.

Waclaw

Moim zdaniem Dakota jest przereklamowana i tyle i pod względem aktorskim Robb nie dorasta do pięt. I nie chodzi mi o tylko "most do terabithi" ale o takie filmy jak sen na jawie czy have dreams will travel. A co poszło jej nie tak w karierze to nie mi to oceniać. Ale rzeczywiście ostatnią rolą w soul surfer nie zachwyciła i żaden hit z tego filmu nie był.

kokosek19

Dakote to już młodsza siostra przebiła i zdolnościami i rolami które wybiera, Dakota nie bardzo sie rozwija - jest dobra ale jest równie dobra jak miała i 5 lat. Elle jest zdecydowanie teraz w lepszej formie niz siostra.

Co do AnnaSophii może i rozumiem jej decyzje tylko niech mi nie opowiada w wywiadach ze przyjęła role ze względu na ubrania bo co to jest za decyzja.
"- Granie w serialu było jak ciągła zabawa w przebieranki. Szafka z ubraniami Carrie jest marzeniem każdej dziewczyny. Bawiłam się świetnie. Kocham każdą minutę spędzoną przy pracy nad tym serialem - opowiadała."

Co do roli w Soul surfer to mi sie tam podobała - dobrze zagrała

Bene

A co, miała w wywiadzie powiedzieć prawdę, że nie miała innych propozycji i jej kariera aktorska jest na dnie? Przecież nawet jakby chciała to by nie mogła tego powiedzieć.
Jeśli chodzi o "Soul surfer" to jej rol była taka dobra, że już od dwóch lat nie zagrała w innym filmie :P

kokosek19

Przereklamowana czy nie ale gra w różnorodnych filmach i ma dużo propozycji - chciałbym żeby kariera aktorska Annysoohii tak się potoczyła jak u tej Dakoty - grała u Spielberga, Tony'ego Scotta i pewnie jeszcze nie raz zagra w jakimś znanym filmie ze świetną obsadą a Annasophia? Na niej można już moim zdaniem postawić krzyżyk. Miała swoje pięc minut 5 lat temu gdy grała w "Moście..." i "Have dreams will travel" i... to wszystko.

Bene

Ja widziałam ją tylko w Charliem, ale nie poznałam jej. Tak naprawdę dowiedziałam się o jej istnieniu właśnie z Pamiętników. To jest dobry sposób na trafienie do szerszej publiczoności, może ktoś ją zauważy i kariera ruszy pełną parą. Serial jest w miarę ok, dziecinny, ale nie razi głupotą. Mogła trafić gorzej:)

Bene

serial przeciętny nawet bardzo spodziewałam się czegoś lepszego .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones