AnnaSophia Robb

7,9
7 021 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaSophia Robb

Dajcie rzesz spokój :/ Dzieciarnia opanowała nawet filmweb i podbija popularność jakiś beznadziejnych aktorzyn, o których za 10 lat nikt nie będzie pamiętał. A gdzie Meryl Streep, gdzie Audrey Hepburn?
Tak dałem tej AnnieSophie Robb 1 pkt. i dałbym jeszcze z 200 razy gdybym mógł, bo ona na pierwszym miejscu to coś patologicznego.
Dobranoc Państwu.

pruszyn

I to czyni z ciebie osobę kompletnie żałosną...

Aslan93

hahahahaha....dokladnie...wypchaj sie ta streep

pruszyn

,,Nie wiem co takiego jest w tej obb ale dam jej 1/10 bo wyprzedziła Meryl Streep". Za taki tekst powinni dawać bana. Nazywasz nas dzieciarnią a sam sie bawisz w ocenianiu tylko po to aby spadła. ( aha i naucz się pisać Hannah Montana ).

vortigon

Czy Wy dokładnie czytacie co piszecie? Jak w ogóle można porównywać nastoletnią dziewczynę, której udało się zagrać w hm... 3 bardziej znanych filmach do aktorki starszej, bardziej doświadczonej, znanej na całym świecie z ogromną filmografią? To "filmowo" nieetyczne, niehumanitarne! (hm? :P). To tak jakby porównało się ucznia z podstawówki z profesorem z wyższej uczelni. Ona dopiero poznaje świat filmowy (ja nawet nie wiedziałam o jej istnieniu - no nic), a Streep można powiedzieć stara wyjadaczka :)

Czemu ktoś ma uczyć się jak pisać Hannah Montana skoro zapewne ten serial interesuje go tyle co zeszłoroczny śnieg?

gocha06

e gocha kompleksy jakieś masz? nie posikaj sie.

Aslan93

niee Aslan.. Moje poczucie własnej wartości ma się dobrze, zero kompleksów. Zresztą jakoś nie widzę związku między moimi kompleksami, a tą dyskusją no ale okej. "Nie posikaj się" - mój układ moczowy dobrze działa, więc nie widzę jakoś problemu, chyba że Ty to jakoś z autopsji znasz... Nie wiem, nie wnikam raczej.

To dawanie jak najniższej ilości punktów tylko po to żeby ulubiony aktor dostał wyższe miejsce jest rzeczywiście raczej bez sensu. Chociaż nadal uważam, że aż tak wysoka pozycja tej dziewczyny (której zupełnie nie znam) jest dziwna.

gocha06

Kolejna tłumaczy się jak dziecko, próbujesz być inteligentna?

Jej pozycja jest dziwna tylko dlatego, że paru osobom się spodobała i dały jej 10. Inni panika i trzepią codziennie jedynki bo zmienne IP mają i się kupa robi...

macoss

w sensie, że kupa zamiast rankingu ;P nie ma się co za bardzo tym przejmować.

pruszyn

I to ze ty dałeś jej 1pkt. oznacza że sam jesteś dzieckiem.
To jest tylko głupi ranking!Za 1 miejsce żadnej nagrody nie dają! Opanuj się chłopie! Oburzasz się o nic! W internecie są miliony rankingów w których np. taka M.Streep jest na 18 miejscu a jakieś 5 letnie dziecko na 1. Dlaczego tam nie piszesz postów?!

19mastero20

mastero ma racje ;):)-------------------------------------------

legwan944

no wlasnie....tak jakby to bylo nie wiem co....zeby np. to bylo na skale swiatowo te filmweb ale to tylko u nas w polsce tak dla zabawy....taka streep nie wchodzi na ta stronke i sie nie podnieca ze jest 1....;)...to tylko glupi ranking a wy wszyscy to tak na powaznie....ja dalem annie 10 bo mimo ze jak mowie to nic takiego to tak od sobie dalem....mysle ze na to zasługuje....ale nie placze dlatego ze jest 5 a wczoraj byla 1

legwan944

Co dziewczyna się bronić nie może
Precz z KOMUNĄ

19mastero20

Master, wychodzi na to że Ty jesteś jeszcze większym dzieckiem skoro pozostałym aktorką z top 10 dałeś ocenę 1. Hipokryzja ?

Osobiście nic do tej aktorki nie mam jednak nawet zatwardziali fani muszą przyznać że na top1 narazie nie zasługuje, może kiedyś. Nie twierdzę że jest złą aktorką (z jej udziałem widziałem tylko Plagę w której za bardzo się nie nagrała,) napewno zagra jeszcze w wielu filmach po których będziemy mogli w pełni ocenić jej umiejętności aktorskie.

Problem polega na tym że większość osób nigdy o niej nie słyszała. Z jej filmografii wynika że grała raczej w filmach przeznaczonych raczej dla młodych odbiorców ( są wyjątki). Pożyjemy zobaczymy. :)

leszek_9O

Powiedz mi, czy to jest powód, żeby dawać 1? Te rankingi są po to aby ludzie oceniali ludzi jak uważają, a nie dlatego bo ktoś kogoś wyprzedził.

pruszyn

Ocena "1" dla niej jest równie obiektywna jak Wasze "10".
Tyle w temacie.
PS: nie odpowiadam na głupie zaczepki nastoletnich krzykaczy.

pruszyn

Ale jej ranking poleciał... Ostatnio jak zaglądałam na top 100 aktorek, to była na pierwszym miejscu, a teraz patrzę i na osiemnastym... Uła..

Miremel

No i fajna dziewczyna i aktorka stała się płaszczyzną sporów i wojny.
Jedno wam powiem i to się tyczy wszystkich.
"vanitas vanitatum, et omnia vanitas"

Oski_Oski

trzeba było od razu walnąć Koh 1,2. I wszystko jasne. Tylko nie wiem jak to się ma do tematu... Może jestem na takie tekst zbyt płytka...

Miremel

Może faktycznie
___________________________

użytkownik usunięty
pruszyn

Z założycielem zgadzam się w 100%. Masz rację! Ale teraz powoli, małymi krokami możemy być zadowoleni. Jest jeszcze w TOP 100 ale niedługo się wyniesie stamtąd.

ale lekkie hamstwo oceniać kogoś na 1 nie oglądając jej filmu, zresztą to jest niesprawiedliwe: nie gra źle, a głosowanie dla upodobań jest bez sensu

użytkownik usunięty
nobody_

Akurat ja widziałam 2 filmy z jej udziałem. NA 1000000% NIE JEST LEPSZA OD MERYL STREEP I KATE WINSLET! Ok, nie gra tak jak te Efrony, ale dla mnie, największym chamstwem było to, że znalazła się na 1 miejscu...ale to już historia...

ale na top 100 zasluguje...moze nie na pierwsze miejsce...ale na top 100 tak

użytkownik usunięty
pruszyn

Po co odrazu dawac 1 ? -.^ Moze najpierw trzeba było jakieś filmy obejrzeć z jej udziałem... " Dajcie rzesz spokój :/ Dzieciarnia opanowała nawet filmweb i podbija popularność jakiś beznadziejnych aktorzyn, o których za 10 lat nikt nie będzie pamiętał. " Właśnie takich ludzi mi żal, którzy nie znają, a oceniają. Według mnie różne rankingi tego typu są zbędne, nic innego poza kłótniami z tego nie wynika... (Ale gościu wyjechałeś z tą patologią, czuj sie dumny, że tekstem przykozaczyłeś)

pruszyn

To ze wiele osób o niej nie słyszało i ze dopiero rozpoczyna swoją
kariere nie znaczy ze nie zasługuje na najwyższa ocene. według mnie ta
dziewczyna BEDZIE piekna Kobietą a juz jest fenomenalną aktorką, ma chyba
swego rodzaju wrodzony talent. Jestem ciekaw czy ktokolwiek po obejrzeniu
"mostu do..." byłby w stanie dac jej 1, mnie by to psychicznie
wykończyło! te wyrzuty sumienia... ;)

użytkownik usunięty
pruszyn

Po prostu mi z ust to wyciągnąłeś. Masz absolutną rację.

To może teraz ja się wypowiem jako stary pryk (żarty oczywiście) i raczej kiepski kinoman.
Podniecanie się rankiengiem filmwebu, wpadanie tu i wyzywanie ludzi od dzieciarni dlatego ,że Meryl Streep jest niżej, podchodzi pod ADHD.
Troche spokoju więcej! Podobnie ocenianie AnnySophi "jedynką" w zemście za Meryl Streep tez nie uważam za zdrowe.
Z drugiej strony reakcja niektórych ludzi tutaj jest na tym samym poziomie. I co się będzie grabkami rzucać, ranking Filmwebu ma na prawde takie zajebiste znaczenie? To jest gówniany interes, każdy uważa swoją ulubioną aktorkę za najlepszą, nie łódźcie się ,że ludzie oceniający tu aktorów to jacyś spece z filmówki, lol. Ocena użytkowników filmwebu jest tak wartościowa jak gacie po tygodniowym noszeniu (bez urazy).
Annasophia Robb to zupełnie inna kategoria aktorek, nie ma co porównywać z Meryl Streep bo to przeciez dwa różne światy. Dziewczyna dopiero zaczęła kariere i dostaje joby za to ,że ktoś tutaj ją wywindował na szczyt a inni są oburzeni. A jak w ogóle one obie sie mają do na przykład mistrzów kina niemego? Nie da się odpowiedziec na to pytanie bo to zupełnie inna jazda dlatego uważam ,że te całe ocenianie jest do dupy i nie warto się z tego powodu kłócić. AnnaSophia i tak rules. Pozdrawiam wszystkim (dzieciaków i "dorosłych").

hien_divided

no nareszcie ktoś fajnie napisał i bezstronnie. mnie tam jeden film z jej udziałem naprawdę mocno zaskoczył i był piękny, ona fajnie zagrała i na podstawie 1 filmu oceniłem ją na 10 bo po co dawać mniej skoro niczym mnie nie rozczarowała??? to tak jak w szkole: jest kartkówka i sprawdzian ( i tutaj porównanie większa ranga kontra mniejsza).... więc nie dopisujcie tutaj bo ona nic nie zagrała... bo to... bo tamto...
a ta wasza podnieta ocenami innych artystów jest niezdrowa. była 15latka wysoko to od razu ktoś daje 1 by . ??? by co? dla radochy? to chore...

nobody_

Absolutna racja, przecież to tylko jakiś głupi ranking, gdzie wszyscy mogą oceniać sobie aktorów wedle uznania,ale jak ktoś ocenia aktora nisko, nie znając jakiegokolwiek filmu z jego udziałem tylko dlatego żeby poleciał w dół jest dziecinne, niektórzy userzy robią to by zrobić innym na złość.Nie po to ten ranking,ale kto by się nim przejmował,dla mnie Most do Terabithii był tym co zadecydwało o mojej ocenie(10), a teraz gdy pooglądałem Sleepwalking,Plage no i jeszcze pare innych sądze że moja ocena była jak najbardziej słuszna,więc jak już oceniacie to róbcie to sprawiedliwie,a nie na chama, bo to nie ma żadnego sensu :)

johny18blaze

ja tam ranking lubię, bo jak chcę obejrzeć film to przynajmniej mam drobną podpowiedź czego mogę się spodziewać

nobody_

Witam. Niestety nie widziałam tej aktorki w żadnym filmie i szczerze powiedziawszy nie żałuję. Zgadzam się z tymi, którzy opowiadają się za starszymi aktorami. Dlaczego? Takie nastolatki pokroju Miley Cyrus bądź Seleny Gomez czy tejże Anny coś tam zaniedługo podejrzewam znikną z ekranów (chyba, że zasłyną jakimś skandalem). A tacy aktorzy jak Maryl Streep będą zawsze. Niezależnie od wieku ;)
I zgadzam się ze stwierdzeniem, że Disney'owskie fanki są już wszędzie. Nie mam nic do takich osób, ale czasem to już męczy...

sikorka94

Wiadomo każdy ma inny gust,starsze aktorki które mają spory dorobek filmowy zasługują na szacun, ale mówiąc szczerze to wiecznie grać nie będą,a aktorzy którzy zaczynają dopiero po jakimś czasie przyciągnął większe rzesze fanów,moim zdaniem nie zależy to od ilości skandali z ich udziałem o jakich usłuszymy,tylko od tego jak widzom spodobają się rolę w jakich zagrają,czas pokaże co będzie dalej z tymi młodymi talentami.Narazie niech robią swoje.:)

pruszyn

Nie popieram czegoś takiego, jak ograniczenia ze względu na wiek - więc jak, młoda to mało zdolna? Meryl Streep jest naprawdę dobrą aktorką i zdążyła się już dorobić filmografii, natomiast Anna dopiero zaczyna "błyszczeć".
Dałam jej 8/10 pkt. - oglądałam jedynie "Charlie i fabryka czekolady", "Most do Terabithii" i "Plagę". Uważam, że całkiem fajnie zagrała, jednak jeszcze nie na 10 :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones