AnnaSophia Robb

7,9
7 020 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaSophia Robb

Trzeba pamiętać ,że Anna Sophia Robb jest aktorką.Olśniewa swą grą tych wszystkich z wielkim poczuciem wrażliwości i piękna na otaczającą rzeczywistość. Głównie dzięki reżyserom,scenarzystom i Niej możemy odkryć stronę świata prawdziwej miłości (do której jesteśmy stworzeni i która da nam największe szczęście-większe niż laptopy,internety, gry,snikersy ,itp...).Trzeba pamiętać ,że Most do Terabithii i postać Leslie powstały w umyśle pisarki Katherine Paterson.Gdyby nie ta osoba z pewnością cała historia (z Anną)potoczyłaby się inaczej.Warto odpowiedzieć sobie na pytanie o wielkość twórczości pani Paterson ,ale także wspaniałość gry przepięknej Anny.Warto też przypomnieć ,że Hollywood "zniszczył" wiele wspaniałych osób.Czy Anna jest osobą wyjątkową i nie podda się prądowi holiłudzkiemu ? Na pewno na jej karierę mają i będą mieć wpływ fani wyrażający swój entuzjazm lub dezaprobatę z filmów w kierunku wytwórni filmowych.Piszcie do nich jak najwięcej i najlepiej wtedy będziemy oglądać najlepsze kino.Hej

leptony

jesli chodzi o wyglad no to przyznam ze jestem zakochany...szkoda ze nie wiem jaki ma charakter....chcialbym tak tylko z ciekawosci wiedziec czy jest rozpieszczona dziewczynka ktora moze miec wszystko czy jest naprawde w porzadku

ptr93

Masz rację, AnnaSophia Robb jest piękna.
Mogę przypuszczać że nie jest rozpieszczona. Można nawet zobaczyć na YT jej wywiady. Jest to zwyczajna osoba, taka jak każda. Spotyka się z koleżankami, podrywa chłopaków (szkoda że mnie tam nie ma :) chodzi do kina itp. Na pewno znając dzisiejsze czasy jak ma wolny czas to poserfuje po necie, porozmawia przez Skype'a ze znajomymi, pogra w Simsy 3 :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones