AnnaSophia Robb

7,9
7 011 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby AnnaSophia Robb

Ma cudowne oczy, wspaniały głos i nieziemską urodę, gdy Ją oglądam tętno skacze mi do 120 !

Widziałem Ją w ośmiu filmach od małego szkraba w Dzięki tobie, Winn-Dixie, poprzez Charlie i
fabryka czekolady gdzie najzwyklejsze w świecie żucie gumy było w Jej wykonaniu czystą
Perfekcją a skończywszy na Surferce z charakterem za który powinna dostać Oscara !

Niesamowite że w tak młodym wieku osiągneła tak NIEBOTYCZNY poziom aktorstwa, który jest
nieosiągalny dla wielu starszych aktorek i aktorów.

Oto mała prezentacja Jej potencjału aktorskiego i nieziemskiej urody ...

http://www.youtube.com/watch?v=OtNbI4sNepM

tomucho77

Fakt, jedna z najladniejszych aktorek, oczy ma piekne, ale... czekaj, czekaj... niebotyczny poziom aktorstwa? Tomucho, powiedz, ze sie w tej chwili zgrywasz :-D

Metropholis

Dlaczego mam się zgrywać ? w każdym filmie gra fantastycznie, w każdym filmie gra coraz lepiej dlatego słowo "niebotyczny" jest w pełni uzasadnione.

tomucho77

No jak tam chcesz. Ja jestem pod wiekszym wrazeniem jej urody niz talentu ;)

Metropholis

A ja jednego i drugiego :)

tomucho77

Fajnie by bylo, gdyby AnnaSophia trafila na scenariusz, ktory pozwolilby wykazac jej sie swoimi umiejetnosciami, przez co film stalby sie jej przepustka do wielkiej kariery. Mozna jej tego zyczyc ;)

Metropholis

Przecież wykazała się umiejętnościami w Surferce z charakterem.

tomucho77

Ten film jeszcze przede mna ;)

Metropholis

Kiedy zamierzasz go obejrzeć ?

tomucho77

Jak sie trafi okazja lub wolny czas.

Metropholis

No obejrzyj go wreszcie :)

tomucho77

Ech, męczysz ;) Dobra, siądę do tego w ten weekend ;)

tomucho77

I co więcej! Mogę Ci nawet napisać, co o nim sądzę ;)

Metropholis

Czekam z niecierpliwiością :)

Metropholis

No i oglądałeś ?

użytkownik usunięty
tomucho77

nie uważasz że to żałosne?te twoje wpisy ?blog?

Kiedy przestaniesz produkować te wypociny i zaczniesz wypowiadać się na temat ?

użytkownik usunięty
tomucho77

jeśli ma się wypowiedziec na temat to
nie widze tam ani urody ani talentu sorry
ta dziewczyna nie umie grac chyba że na nerwach bo nie mogłam na nią patrzeć juz jak grała jako mała dziewczynka
teraz też jest tzw drewnem

Na jakiej podstawie opierasz swoją opinię i ile filmów z nią widziałaś ?

użytkownik usunięty
tomucho77

kilka i za każdym razem nie mogę do końca przetrawić jej widoku naprawde
sory ale jej aparycja gra masakra

Kilka to znaczy które ?

użytkownik usunięty
tomucho77

najlepsze najgorsze wakacje
sen na jawie
charlie i fabryka czekolady i pierwszy film z nią jak widziałam i od tamtej pory zawsze działa mi na nerwy most do terabi coś tam

Cóż dziwny masz gust i rozróżnianie aktorstwa :(

użytkownik usunięty
tomucho77

a ty myślisz chyba mniejszą głową i stąd twe przeświadczenie o świetnym aktorstwie

Czy ja komentuję w tak żałosny sposób twój gust ? powyższa wypowiedź zaświadcza że nie masz żadnego pojęcia o aktorstwie ! twoim jedynym celem na FW jest prowokowanie i wyzwanie innych oraz lżenie aktorek ... wszystko to załapuje się pod trolling !

Gdzie się nie spojrzy to zamiast twoich wypowiedzi jest "Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem" po to założyłeś/aś konto na FW ?

użytkownik usunięty
tomucho77

gdzie nie spojrzysz to wszędzie wzdychasz są ohy i ahy
ja wyrażam swoją opinię
tobie coś się podoba mi nie
ja nie zgłaszam ludzi do moderacji tylko dlatego że maja odmienne zdania
nie lubie pedofili romka łudiego zaraz komuś się to nie podoba
to forum wyrażamy tu opinie
wiesz jak kobieta widzi blog jak twój to myśli że coś jest nie tak
bo odrobine przesadzasz
większość kobiet które uwielbiasz w rzeczywistości wygląda jak potwory sorry

"większość kobiet które uwielbiasz w rzeczywistości wygląda jak potwory sorry" ta żałosną opinię opierasz na brukowych portalach, fotkach "papusiów" czy widziałaś te kobiety na żywo ?

Czy możesz udowodnić wyższość swojej urody nad tymi potworami ?

Ty masz prawo do chamskich docinek, gimbusiarskich ironii, wyzwisk i lżenia osób trzecich a ja mam prawo do zgłaszania ich sorry :)

Czy mogła byś dać linki do fotek twoich ulubionych, pięknych gwiazd bez makijażu ? :)

Zarzucasz mi że wszędzie wzdycham oh i ah spójrz na swoje setki zablokowanych wypocin w których lżysz wygląd aktorek ! to jest niesamowite zakompleksienie ! leczysz to ?

http://www.filmweb.pl/person/Russell+Crowe-380/discussion/1+za+to+%C5%BCe+jest+z %C5%82ym+cz%C5%82owiekiem+i+dziwkarzem-2412152

"to forum wyrażamy tu opinie" zgadza się to jest forum filmowe a nie plotkarskie ... żenada trollu wypowiadaj się aktorstwie a nie o życiu prywatnym aktorów !

To jest twoja lista paszteciar ...

"tilda swinton
doda
krupa
gardias
blanchet
mucha
kożuchowska
szulim
chodakowska
joanna moro"

... czemu na tej liście nie ma tej pięknej pani twojej ulubionej śliczniutkiej aktorki ...

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/29515/mak_eva_mendes_07_wenn3937880.jpeg

http://21.img.v4.skyrock.net/219/anglebeauty/pics/1472757726_small.jpg

ps.
Czekam na niesamowicie ciętą ripostę po której wpadnę w depresję :)

użytkownik usunięty
tomucho77

po co wkleiłeś zdjęce evy?nie rozumiem ona bez makijażu wygląda lepiej niż te twoje paszczury w
o co ci kamann?jakie ja mam miec kompleksy?nie żartuj wyżej napisałam że wyrażam tu swoją opinię a ty piszesz że oceniam jakbyś amerykę odkrył:)
myśle że kobiete to ty tylko na zdj widzisz masz obsesję
powinieneś sie leczyć

użytkownik usunięty

wklej zdjęcie każdej ze swych merry bez makijażu i zadzwoń po pogotowie

http://gwiazdunie.pl/wp-content/uploads/2011/06/annasophia-robb-demi-lovato.jpg

użytkownik usunięty
tomucho77

nic się nie wyświetla

tomucho77

IDEAŁ. Wszystko ma idealne. Tyle bym dał by kiedyś ją spotkać...

loukas321

Czyli ile byś dał ?

tomucho77

10/10 a i tak za mało ;)

tomucho77

Odpowiadam po kilku latach, jak widzę, ale polecam serial „The Act” z AnnąSophią Robb :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones