PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=299828}

Szkoła szpiegowania

Spy School
5,9 503
oceny
5,9 10 1 503
Szkoła szpiegowania
powrót do forum filmu Szkoła szpiegowania

10 Sierpnia na CANAŁ+ Film oraz 14 Spierpnia na CANAŁ+ będzie premiera tego filmu mam nadzieję, że z polskim lektorem. Mam prośbę osobiście nie mam, żadnego z tych kanałów i jeśli ktoś ma i zna się na nagrywaniu to chciałbym prosić, aby nagrał ten film (jeśli oczywiście będzie z lektorem) i umieścił w tym temacie, na necie (np rapidshare) bądź wysłał mi linki na GG: 7556586

ocenił(a) film na 6
Xavidars

Ja go nagram bo mam dekoder UPC
I jak mi się uda z tego czegoś zgrać na PCta to Ci wyślę
Mam nagrany juz:
-Most do Terabithii
-Jumper
-Plaga
i teraz nagram
-szkołe szpiegowania a to dla tego że gra w tych filmach AnnaSophia Robb-moja ulubiona aktorka

ocenił(a) film na 9
krzysieksoko

Ja tak samo uwielbiam filmy z ASR, jedyny na którym na początku się zawiodłem to GÓRA CZAROWNIC(wszystko przez kompletnie nietrafiony DUB PL), ale jak obejrzałem ponownie bez DUB PL to od razu wiara odżyła XD całkiem inny film jak oglądałem po ang z napisami.

ocenił(a) film na 6
Xavidars

Na Górze Czarownic byłem w kinie na premierze i powiem Ci dubbing polski nie był wcale taki zły ale i tak wole wersję agielską.
Np. The rock zdubbingowany, jak zobaczyłem tą wiadomośc że on występuje a jest dubbing to mi się chciało śmiać a zarazem płakać
Pozdro

ocenił(a) film na 9
krzysieksoko

Masz rację niektórzy bohaterowie jak The Rock nie mieli dobrze dobranego głosu w Dubbingu, za to niektórzy mieli trafione, ale tak jak ty i tak wolę wersję ENG + napisy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones