PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847717}

Przewrotny umysł

Words on Bathroom Walls
6,7 2 201
ocen
6,7 10 1 2201
Przewrotny umysł
powrót do forum filmu Przewrotny umysł

Trochę nudny

ocenił(a) film na 5

Ciekawy pomysł, ale mógł być lepiej zrealizowany. Ostatecznie film był dość nudny i dziecinny, a wizje w umyśle bohatera przedstawiane ciągle tak samo. Miałam nadzieję, że film w poważniejszy i bardziej dogłębny sposób podejdzie do tematu.

ocenił(a) film na 8
Sindy_

Zazwyczaj to co w stereotypowym pojmowaniu wydaje się najprostsze, najgłupsze i najbardziej dziecinne jest najlepszym sposobem, żeby wejść (nawet na krótko) na właściwą drogę.

ocenił(a) film na 7
Sindy_

[SPOILER]

Nie wiem jak osoby chore na schizofrenię słyszą głosy - czy te podszepty są głównie mroczne, destrukcyjne, czy mogą być także pozytywne, ale nie podobała mi się koncepcja trzech osób, które główny bohater widział i słyszał od początku filmu. Czasami te postacie dawały dobre rady, czasami rzucały żartobliwy komentarz, atmosfera była dość lekka prawie jakby był z grupą znajomych, przez co wydaje się, że w zasadzie z tymi halucynacjami da się żyć. Potem robi się ciężej, mroczniej i bardziej problematycznie, ale sam początek jakby umniejszał powagę choroby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones