PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200116}

Most do Terabithii

Bridge to Terabithia
7,3 117 885
ocen
7,3 10 1 117885
6,6 5
ocen krytyków
Most do Terabithii
powrót do forum filmu Most do Terabithii

nie, nie i NIE !!! 

ocenił(a) film na 8

W najmniejszym stopniu nie godzę się na ten film ! Myślałem o nim przez dwa tygodnie od zakończenia seansu. Zjechał mi mózg maxymalnie.
To nie była opowieść o potędze wyobraźni: to była genialna historia przyjaźni z lat dziecięcych Co najgorsze - tak upiornie przerwana To nie ckliwe, disneyowskie gówno, ale film z olbrzymim przesłaniem Ile razy jest tak, że masz obok siebie kogoś, dla kogo WŁAŚNIE TY jesteś całym światem, a mimo to pożądasz czegoś innego, czegoś, co wydaje Ci się lepsze ? doceniamy po stracie prawda ? stara prawdziwa i smutna śpiewka
Jak nigdy... naprawdę chciałbym, żeby ten film miał inne zakończenie
i jeszcze duży plusik za słodką buźkę Leslie

ocenił(a) film na 9
Giegla

Wow! Nic dodać nic ująć. Pięknie spuentowane.

ocenił(a) film na 10
Giegla

(spoiler) tak jest, cała kwintesencja, też nie mogłm się otrząsnąć tydzien po tym filmie, przez dwa dni obejrzałem go cztery razy i za kazdym razem odnajdywałęm nowe rzeczy (wiersz Leslie idealnie można wpasować w niego ją samą, dosłownie i w przenośni), za każdym razem się wzruszam i czuję ogromną pustkę po śmierci Leslie (genialnie zagrana przez annesophie robb )

ocenił(a) film na 10
Giegla

no i jeszcze śpiewająca klasa z zooey deschanel jako nauczycielką :) (fragment jak jess uderza tego chłopaka, rozmowa z nauczycielką, której umarł mąż i someday śpiewane "na smutno" - przepiekna czesc, jedna z najbardziej smutnych)

Giegla

No dokładnie, masz rację:) Choć jak tego nie nazywam przyjaźń bo to nie była przyjaźń tylko braterstwo dusz. Tak jak gdzieś przeczytałem na temat tego filmu: Jessie i Leslie to dwa ciała i jedna dusza...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones