PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200116}

Most do Terabithii

Bridge to Terabithia
7,3 117 884
oceny
7,3 10 1 117884
6,6 5
ocen krytyków
Most do Terabithii
powrót do forum filmu Most do Terabithii

Od razu nadmieniam, ze nie czytalem ksiazki wiec nie wiem jak film ma sie jako ekranizacja. Poza tym jestem juz doroslym widzem (troche dziwnie sie czulem w kinie pelnym dzieci i ich rodzicow) ale "bawilem sie" nie gorzej niz one. Moim zdaniem jest to znakomity przyklad na kino fantasy ale najblizsze rzeczywistosci. Dzieki wspanialej historii sam przenioslem sie do lat dziecinstwa, kiedy razem z przyjaciolmi mielimy domek na drzewie. Niestety nasza wyobraznia nie byla moze tak "owocna" jak glownych bohaterow, ale tez sie dzialo!
Wroce jednak do samego filmu, ktory opowiada o sile wyobrazni. Na szczegolne brawa zasluguja odtworcy rol dzieciecych, a szczegolnie dziecko grajace mlodsza siostre Jesse'go. Do tego znakomite zdjecia, nie tylko te fantasy, ale i realistyczne oraz wspaniala muzyke. Film polecam obejrzec bez znajomosci trailer'a promujacego film gdyz sila oddzialywania bedzie znacznie wieksza.
Ci ktorzy spodziewaja sie filmu na miare Opowiesci z Narnii zawioda sie gdyz jest to inne kino, blizsze kazdemu z nas i otaczajacej nas rzeczywistosci.
Mam nadzieje ze film odniesie sukces i doczekamy kolejnych przygod w "Terabithi".

brastek

napewno ogladales ten film w U.S.A czy fajny jest film

ocenił(a) film na 8
Kinomaniak20

Moim zdaniem film jest nie tylko "fajny", ale znakomity. Oczywiscie jest to kino skierowane glownie do najmlodzych widzow, ale historia jest tak zgrabnie opowiedziana ze trafia do kazdego. Polecam wizyte w kinie.

ocenił(a) film na 10
brastek

ja jeszcze go nie oglądałem ale zapowiada się na wspaniały a książkę mam zamiar przeczytać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones