PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200116}

Most do Terabithii

Bridge to Terabithia
7,3 117 887
ocen
7,3 10 1 117887
6,6 5
ocen krytyków
Most do Terabithii
powrót do forum filmu Most do Terabithii

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi po nic nie rozumiem z tego filmu. Dziwny ten film!!

GreenArrow2

Dziwny ?! dla mnie jest to piękny film o sile przyjaźni o spełnianiu marzeń i także walce o swoje miejsce na świecie .

buterfly

A te terabithii to oni sobie wymyślili czy one na serio?

GreenArrow2

Jestem ciekaw jak ty oglądałeś ten film ? nic dziwnego, że nic z niego nie rozumiesz oczywiście, że sobie wymyślili to była ich wspólna tajemnica .

buterfly

No szczerze mówiąc o 00:00 to oglądałem i słuchawki się popsuły i tylko na jedno ucho słychać. Ale coś tam zrozumiałem.

GreenArrow2

Nie wiem czy czytałeś książkę na podstawie, której zrobiono film może, wtedy lepiej byś go zrozumiał .

buterfly

Miałem okazje w 4 klasie ale nie przeczytałem ;(. Może kiedyś jak więcej czasu będę miał to przeczytam :).

buterfly

No to w końcu oni to sobie wymyślili, czy nie? I proszę nie odpowiadać w stylu " jesteś za płytka, by to zrozumieć", bo uznam, że ta osoba sama nie jest pewna. Proszę o jasną odpowiedź.

Ichigo_Kurosaki

Sama sobie odpowiadam hehe. Film widziałam dawno, więc teraz sobię przypomniałam i już wiem, że to sobie zmyślili. Pa.

ocenił(a) film na 7
GreenArrow2

Film jest prosty jak budowa cepa. Widocznie jesteś jakiś tępy.

yossarian84

eh, NIE ROZMAWIAM Z TOBĄ!

ocenił(a) film na 9
yossarian84

Nie mam zielonego pojęcia jak zbudowany jest cep, a rozumiem przesłanie filmu.

ocenił(a) film na 7
Kaaaaamil

Ciesze się.

GreenArrow2

Tego filmu nie ma się rozumieć, ten film trzeba czuć, sercem.

ocenił(a) film na 7
GreenArrow2

A co w tym filmie takiego niezrozumiałego? Para przyjaciół ma bogatą wyobraźnię, z której korzystają tworząc Terabithię. Obejrzałam ten film dziś i jestem pozytywnie zaskoczona. Jeden z nielicznych filmów, gdzie głowny bohater umiera, irytują mnie te niekończące happy endy.

dictatorofgoodtaste

,,irytują mnie te niekończące happy endy.'' - mnie kiedyś też ,teraz to irytuje mnie jak głowni bohaterowie umierają ;D

ocenił(a) film na 7
GreenArrow2

Za dużo komedii romantycznych ostatnio oglądam, tam trudno o śmierć bohatera :D

dictatorofgoodtaste

A ja teraz oglądam same takie rzeczy gdzie tylko śmierć ;D.

ocenił(a) film na 7
GreenArrow2

U mnie śmierć tylko w książkach występuje, uwielbiam kryminały, więc mam taką fajną odskocznię :D

dictatorofgoodtaste

Nie lubię kryminałów ;p.

GreenArrow2

Czyżby "Gra o tron"?

Annkoo90

Nie tylko :D.

ocenił(a) film na 8
GreenArrow2

Obejrzyjcie sobie igrzyska śmierci jeśli macie dość happy endow , piękny film i do tego ma przesłanie ;)

KD10

Jakieś igrzyska śmierci widziałem :P.

KD10

Jeśli chodzi o igrzyska śmierci, to według mnie film spartolili i to konkretnie ._.

adwwill

Zależy którą część, bo w Pierścieniu Ognia wyszło, im bardzo bobrze - myślę, że to za sprawą zmiany reżysera .

adwwill

Zależy którą część, bo w Pierścieniu Ognia wyszło, im bardzo bobrze - myślę, że to za sprawą zmiany reżysera .

KD10

Widziałem Igrzyska smierci (pierwszy film z serii) i miał happy end. główni bohaterzy przeżyli a przecież o to chodziło...

ocenił(a) film na 3
GreenArrow2

Ten film jest o narkotykach. Dwoje niewydarzonych szczyli, których nikt nie lubi, ćpają i widzą szczęśliwą krainę. Jak jeden przedawkował i wykitował to ten drugi wciąga siostrę i końcowa scena pokazuje mega odlot

ocenił(a) film na 10
zmoorka

no Ty na pewno masz odlot :D

ocenił(a) film na 4
zmoorka

Scenariusz still better than Most do Terabithii. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones