PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200116}

Most do Terabithii

Bridge to Terabithia
7,3 117 849
ocen
7,3 10 1 117849
6,5 4
oceny krytyków
Most do Terabithii
powrót do forum filmu Most do Terabithii

czujecie się szczęśliwi, przebywając w tym azylu, a może jest ktoś kto sprawia, iż jesteś w tej swojej krainie szczęsliwy, że chcesz wracac do niej za każym razem kiedy tylko nadaża sie okazja? A może chcielibyście miec wlasne zaczarowane królestwo, ale jeszcze go nie odnaleźliście?

Ja chyba mam malutka chociarz cząstkę tej Terabithii, ale ciesze sie, że odkrylem swoje miejsce, które nigdy mnie nie zostawi oraz przyjaźń, która odmieniła mnie na zawsze:D

Każdy powinien mieć swoją własną Terabithie!!!!!!!!!!:D

A co wy o tym sądzicie, macie jakieś fajne historie?

ocenił(a) film na 9
nirvana8

Niby mialem z dwiema kol. takie miejsce ale czy mozna bylo to nazwac terabithia? Nie szczegolnie. Chcialbym odnalezc taka prawdziwa terabithie. No ale czy w wieku 14 jeszcze sie to uda? Chcialbym poznac osobe z ktora naprawde moglbym ja stworzyc

ocenił(a) film na 9
nirvana8

Heh, ja tez za domem mam taki las..tylko trochę mniejszy^^. Czasami sobie w nim siedzę...sama. :D Niestety sama....

ocenił(a) film na 9
kinomania97

Fajnie tez chcialbym las za domem.... Ja za domem mam 500 metrow łąk i potem duzy las.

ocenił(a) film na 9
Kaaaaamil

Heh, też mam mnóstwo łąk. I rzekę.
Ach...Mazury :P

ocenił(a) film na 9
kinomania97

Ach... centrum... xd heh. Ale fajnie by bylo z takim lasem

ocenił(a) film na 9
Kaaaaamil

Ano fajnie, fajnie :D

ocenił(a) film na 9
kinomania97

Ale mazurskie lasy to sa super...

ocenił(a) film na 8
Kaaaaamil

A ja mieszkam przy ruchliwej ulicy, niestety... Niedaleko co prawda są jakieś tam łąki i pola, ale na Terabithię to się nie nadają... ;)

ocenił(a) film na 9
nirvana8

Czytając komentarze, widzę, że wszyscy mają, to las, to pole, to cokolwiek. Jedyne czego brak to odrobiny wyobraźni, a chyba to był główny przekaz tego filmu.

ocenił(a) film na 9
Lubek_Wielki

My rozmawialismy głównie o urokach naszych miejsc zamieszkania a ty zjawiasz się i oskarżasz nas o brak wyobraźni ;-) Dzieki...

użytkownik usunięty
nirvana8

Ja lubię siedzieć w swoim pokoju *me gusta*. Ale takie inne miejsce to był lasek niedaleko mojego osiedla. Bawiłam się tam jak byłam mała. Szkoda, że 3 lata temu na jego miejscu wybudowano apartamentowiec.
Wymyślone królestwo? Dragonlandia! Kraina pełna fantastycznych istot, nie ma tam ludzi (najbardziej "ludziopodobne" są tylko elfy), a najwięcej jest SMOKÓW! Legendy wypełniające się na naszych oczach - epiccy bohaterowie, bestie, magowie i artefakty... Wielkie świątynie w lasach zamieszkanych przez różne hybrydy *.* . I miasta ze złotymi pałacami oraz podziemnymi labiryntami. Królestwo stworzone przed wiekami przez cztery niebiański smoki. Duplikaty ich dusz zostały zaklęte w czterech wiecznych płomieniach płonących ukrytych sanktuariach...
Rany.

ocenił(a) film na 8
nirvana8

Beskid Żywiecki, hala Rysianka:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones