PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200116}

Most do Terabithii

Bridge to Terabithia
7,3 117 854
oceny
7,3 10 1 117854
6,5 4
oceny krytyków
Most do Terabithii
powrót do forum filmu Most do Terabithii

OK, popłakałem się jak małe dziecko. Film jakich mało dzisiaj. W świecie zalanym przez szambo
antywartości, gdzie promowane są postawy antychrześcijańskie ten film to wielki promień nadziei
dla wartościowej kinematografii. Jest w nim wiele magii, czegoś ulotnego o czym dawno
zapomnieliśmy a z czym było nam dane obcować codziennie w latach dzieciństwa. Jest
prawdziwa przyjaźń, jest moc wyobraźni, jest trud dorastania ...
Zdecydowanie polecam każdemu, kto dba o co czym się karmi jest umysł.

klucznik44

Leslie była ateistką lub agnostyczką, jeżeli już mieszasz tu "postawy antychrześcijańskie".

ocenił(a) film na 7
marcin_102

Myślę że źle zrozumiałeś jego wypowiedź. Chodziło głownie o "większość" filmów = szambo. A ten jest odpowiedzią na te wszystkie,jak wymienił autor posta,anty-wartości, anty-chrześcijaństwo.

marcin_102

No była, ale jej postrzeganie Religi było ciekawe,

skoczek_narciarski

Normalne, nie spaczone wychodzeniem z dzieciństwa skażonego indoktrynacją.

marcin_102

Nie, normalnym to bym nie nazwał, styl wychowania + młody wiek + nie doświadczenie rodzi dość dziwne poglądy, dziwne ale nie złe. Ciekawe że w tym przypadku zarówno surowe wychowanie religijne (Jesse) i zupełnie swobodne (Leslie) dało ten sam efekt - samotność nie zrozumienie wśród rówieśników...

klucznik44

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=fMx0nsnr_oA#t=3354s aż sobie przypomniałem fragment.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones