PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200116}

Most do Terabithii

Bridge to Terabithia
7,3 117 885
ocen
7,3 10 1 117885
6,6 5
ocen krytyków
Most do Terabithii
powrót do forum filmu Most do Terabithii

Rolę Leslie Burke początkowo miała dostać Dakota. Moim zdaniem dobrze że tak się nie stało, bo annasophia zagrała rewelacyjnie ;)
Czy ktoś uważa że to Dakota powinna dostać tę rolę???

KurtMarx

ja osobiście uważam, że Dakota jest jedną z najlepszych, jak nie najlepszą aktorką młodego pokolenia, widziałem z nią parę filmów i grała w nich bardzo dojrzale jak na tak młody wiek. jednymi z filmów które mogę tutaj przytoczyć są chociażby: Siła strachu, 24 godziny, czy Człowiek w ogniu(super film).
natomiast AnnaSophia w MdT pokazała tą rolą, że stać ją na wiele i wcale nie musi odstawać od bardziej "znanych" aktorek jej pokolenia i według mnie wcale nie odstaję, zagrała genialnie i chwała JEJ za to!!! oby tak dalej.

lo0k

Dakota jest świetną zagrała by te rolę tak samo świetnie co AnnaSophia jak nie lepiej..:)
Ale nie pasuje mi tu ona...

użytkownik usunięty
Elle_Fanning

nie sądzę, aby Dakota zagrała to lepiej .. do tej roli potrzebna była skromna dziewczyna z wyobraźnią, czego w Dakocie brak.. sądzę, że AnnaSophia świetnie do tej roli pasuje, Dakota nie ,

zgadzam sie, Fanning jest juz zbyt zmanierowana do takiej roli, chociaż osobiście bardzo ja lubię, ale to juz "dorosła" aktorka

ocenił(a) film na 7
lo0k

Dakota jest faktycznie jedną z najlepszych aktorek młodego pokolenia, aczkolwiek nie wyobrażam sobie kogoś innego na miejscu AnnaSophi . Wpasowała się idealnie w tą rolę i jej oczy, kolor włosów, mimika wszystko było idealnie wyważone, by stać się tak charakterystyczną postacią, jaką była Leslie Burke.

KurtMarx

Dakota Fanning, nie ma szans. Może jest "dobrą aktorką młodego pokolenia", ale jej głos jest tragiczny!

ocenił(a) film na 10
vegeta391

Zgadzam się w 100 % ;D

ocenił(a) film na 10
KurtMarx

Dakota jest świetną aktorką, ale tutaj nie zagrałyby fizyczne warunki. Dakota ma miłą, jasną twarz anielskiej dziewczynki, a AnnaSophia również jest ładna, ale ma wpisaną w rysy niepokorność i do tego jej oczy są zawadiackie. Do roli Leslie pasowała idealnie. Nie wyobrażam sobie, żeby mógł ją zagrać ktoś inny.

ocenił(a) film na 10
buszasz

Uważam Dakote za bardzo dobra aktorkę ale dla mnie AnnaSophia pokazała w tym filmie dużo, naprawdę dużo emocji.. Mimo że jak dla mnie Dakota to świetna aktorka nie wyobrażam sobie jej w tej roli ani trochę.

użytkownik usunięty
KurtMarx

Nie wiem czy to wpływ Siły Strachu, ale Dakota wydaje mi się demonicznym dzieckiem - gdyby miała tu zagrać a AnnaSophia ma milszy wizerunek
to tylko moje zdanie

KurtMarx

nie wyobrażam sobie Dakoty w tym filmie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones