PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=200116}

Most do Terabithii

Bridge to Terabithia
7,3 117 884
oceny
7,3 10 1 117884
6,6 5
ocen krytyków
Most do Terabithii
powrót do forum filmu Most do Terabithii

Świetny!

ocenił(a) film na 10

To jest po prostu przepiękny film! Niedawno wróciłam... Popłakalam się strasznie w kinie, koleżanka nie mogła mnie uspokoić :]. Nie wiem jak wam sie spodoba, ale dla mnie był to piękny film i nigdy go nie zapomne...

ocenił(a) film na 8
Mary_25

Witaj, ja również przed chwilą wróciłem z kina i muszę przyznać się, że wiele filmów widziałem z wielu gatunków, ale chyba pierwszy raz może nie tyle płakałem, co uroniłem łze na produckcji familijnej :-) Film piękny, fakt i można polecić wszystkim. Może i jest kilka niedociągnięć ( jak na przykład to, że nie rozwinięty został wątek
Czarnego Pana) ale jednak jest to teoretycznie film stworzony dla młodszego widza ( Co tak jak wcześniej wspomniałem wcale nie znaczy że dorosłemu może się nie spodobać, a wręcz przeciwnie ).
Pozdrawiam.
"Świat wyobraźni nie ma granic"

ocenił(a) film na 8
Don_Corleone

Dołączam się do pozytwnych opini o tym filmie.Zdecydowałem się na ten film dosłownie w ostatniej chwili i nie rozczarował mnie wręcz przeciwnie był świetny.To przez zwiastun który mnie trochę zmylił,myślałem żę film będzie podobny do Narnii,a jest to opowieść o przyjazni dwóch szkolnych wyrzutów którzy zaprzyjazniają się razem,łączy ich jeszcze bogata wyobraznia.Film smutno się konczy ale to i lepiej,mnie takie filmy dłużej zostają w pamięci.
P.S czy tylko mnie ten film kojarzy się z innym filmem pt:"Moja Dziweczyna"

ocenił(a) film na 9
Przemas

hej Normalnie dopiero co obejrzałem ten film ... jestem pod ogromnym wrażeniem naprawde dawno żaden film nie dotknął mojej duszy tak jak ten.... też myślałem że będzie to coś w stylu Narnii ale się bardziej jak pozytywnie rozczarowałem, nie da się opisać uczucia kiedy traci się coś w życiu cennego, coś co powodowało że miało się namiastkę szczęścia. Ten film jest naprawdę istna podróża przesz wszelakiego rodzaju uczucia.
I na koniec masz racje jest bardzo podobny wątkiem ze śmiercią przyjaciółki do "Mojej dziewczyny" jednakże o ile pamiętam to moja dzieczyna koncentrowała się praktycznie na tych uczuciach po stracie i wspomnieniach a tu jest historia w pełnym przekroju od początku do końca.

Gremster

Zakończenie było smuuutne. =(. Ale film super, polecam.

ocenił(a) film na 9
rose_3

Bez tego zakończenia nie było by tak dobrego filmu. Jakby nie było tego nagłego zwrotu akcji to film był by o niczym. A tak chłopak moim zdaniem świetnie zagrał przekazał mi uczucia jakimi był szastany. Naprawde czułem jego ból. Ostatecznie przecież film się kończy nawet optymistycznym akcentem kiedy to przekazuje kraine swojej siostrze :)

ocenił(a) film na 7
Mary_25

Tez właśnie wróciłam z kina. Film po prostu wspaniały tez płakałam... troche smutne to zakończenie. Ale wiecie co? Wydaje mi sie ze będzie następna częsc tego filmu i wszystko sie ułozy x} Ale to tylko moje przemyślenia.
Polecam film fanom fantasy! :D

ocenił(a) film na 10
Arianne

Hej
Też widziałam film... Był według mnie cudowny, ale nie będzie kolejnej części... Ten film został nakręcony na podstawie książki, więc możemy zapomnieć o kolejnenj części... Pozatym lepiej nawet żeby jej nie było... Ale to tylko moje opinia :)

Pozdrawiam serdecznie...

ocenił(a) film na 9
lena3maj

masz całkowitą racje. Druga część jakby została nakręcona nie porusząła by tak głęboko bo nie było by postaci której strata nadała filmowi dusze, mam na myśli oczywiście Leslie. Poprostu był by to odgrzewany kotlet.... albo już zupelnie inna historia mająca bardzo mało wspólnego z pierwowzorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones