PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106269}

Interstella 5555

Interstella 5555: The 5tory of the 5ecret 5tar 5ystem
7,9 5 125
ocen
7,9 10 1 5125
7,0 2
oceny krytyków
Interstella 5555
powrót do forum filmu Interstella 5555

Obejrzałem właśnie ten film na kanale YouTube i muszę przyznać, że zrobił na mnie
ogromne wrażenie!! Połączenie japońskiej animacji z muzyką klubową wykonaną przez
francuski zespół Daft Punk okazał się wielkim sukcesem!!! A dlaczego? Bo ja uwielbiam
anime i ten film bardzo mi się spodobał! Jest wciągający, ciekawy i kolorowy. Leiji
Matsumoto stworzył naprawdę coś niesamowitego! Szacun! A muzyka? Jest świetna! Mimo,
że nie jestem fanem tych robo - DJ'ów to piosenki bardzo mi się podobają! Wszystkie utwory
z drugiej płyty: "Discovery", które znajdują się w tym filmie są rewelacyjne!! I mimo to w
końcu zostałem ich fanem! Najbardziej podobała mi się końcówka filmu. Przedstawia
małego chłopca, który zasypia trzymając w ręku lalki oraz ma w swoim pokoju gadżety i płyty
tego francuskiego duetu! To dopiero zagorzały fan! :) Tak więc to najlepszy japońsko -
muzyczny film, jaką widziałem! Coś mi się zdaję, że będę do tego filmu zawsze wracał i
obejrzał je jeszcze raz!

Ocena:9/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones