filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Japońska Akademia Filmowa
2020
http://www.japan-academy-prize.jp/
Japońska Akademia Filmowa
Data wręczenia nagród:
6 marca
Ryuu Masayuki
Najlepszy film
wygrane
Shinbun Kisha
(2019)
nominacje
Closed Ward
(2019)
Kingdom
(2019)
Słuchaj Wszechświata
(2019)
Zabierz mnie do Saitamy
(2019)
Najlepsza aktorka
wygrane
[Eun-kyung Shim]
Eun-kyung Shim
jako Erika Yoshioka w filmie
Shinbun Kisha
(2019)
nominacje
Rie Miyazawa
Ningen Shikkaku: Dazai Osamu to 3 Nin no Onnatachi
(2019)
Sayuri Yoshinaga
Saikō no Jinsei no Mitsuke Kata
(2019)
Mayu Matsuoka
Słuchaj Wszechświata
(2019)
Fumi Nikaidô
Zabierz mnie do Saitamy
(2019)
Najlepszy aktor
wygrane
[Tôri Matsuzaka]
Tôri Matsuzaka
jako Takumi Sugihara w filmie
Shinbun Kisha
(2019)
nominacje
Masaki Suda
Archimedes no Taisen
(2019)
Tsurube Shôfukutei
Closed Ward
(2019)
Kiichi Nakai
Kioku ni Gozaimasen
(2019)
Gackt
Zabierz mnie do Saitamy
(2019)
Najlepsza aktorka drugoplanowa
wygrane
[Masami Nagasawa]
Masami Nagasawa
jako Youtanwa w filmie
Kingdom
(2019)
nominacje
Mitsuki Takahata
Banan? O tej porze?
(2018)
Nana Komatsu
Closed Ward
(2019)
Fumi Nikaidô
Ningen Shikkaku: Dazai Osamu to 3 Nin no Onnatachi
(2019)
Yûki Amami
Saikō no Jinsei no Mitsuke Kata
(2019)
Najlepszy aktor drugoplanowy
wygrane
[Ryô Yoshizawa]
Ryô Yoshizawa
jako Eisei / Hyou w filmie
Kingdom
(2019)
nominacje
Tasuku Emoto
Archimedes no Taisen
(2019)
Gô Ayano
Closed Ward
(2019)
Takashi Okamura
Kessan! Chushingura
(2019)
Kuranosuke Sasaki
Kūbo Ibuki
(2019)
Yusuke Iseya
Zabierz mnie do Saitamy
(2019)
Najlepszy reżyser
wygrane
[Hideki Takeuchi]
Hideki Takeuchi
Zabierz mnie do Saitamy
(2019)
nominacje
Hideyuki Hirayama
Closed Ward
(2019)
Masayuki Suô
Katsuben!
(2019)
Shinsuke Sato
Kingdom
(2019)
Michihito Fujii
Shinbun Kisha
(2019)
Najlepszy film animowany
wygrane
Tenki no Ko
(2019)
Hodaka po przeprowadzce do Tokio spotyka Hinę, która ma tajemniczą zdolność kontrolowania pogody.
nominacje
Lupin III: The First
(2019)
Meitantei Konan: Konjō no Fisuto
(2019)
One Piece Stampede
(2019)
Sora no Aosa o Shiru Hito yo
(2019)
Najlepsza muzyka
wygrane
Tenki no Ko
(2019)
Radwimps
Hodaka po przeprowadzce do Tokio spotyka Hinę, która ma tajemniczą zdolność kontrolowania pogody.
nominacje
Katsuben!
(2019)
Yoshikazu Suo
Kingdom
(2019)
Yutaka Yamada
Słuchaj Wszechświata
(2019)
Dai Fujikura
,
Daisuke Shinoda
Zabierz mnie do Saitamy
(2019)
Achilles C. Damigos
Najlepsza scenografia
wygrane
Kingdom
(2019)
Iwao Saitô
nominacje
Archimedes no Taisen
(2019)
Anri Jôjô
Closed Ward
(2019)
Katsumi Nakazawa
Katsuben!
(2019)
Norihiro Isoda
Zabierz mnie do Saitamy
(2019)
Yôji Abeki
Najlepsze oświetlenie
wygrane
Kingdom
(2019)
nominacje
Closed Ward
(2019)
Nariyuki Ueda
Katsuben!
(2019)
Tatsuya Osada
Słuchaj Wszechświata
(2019)
Kenjirō Sō
Zabierz mnie do Saitamy
(2019)
Shunri Rinoie
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Kingdom
(2019)
Taro Kawazu
nominacje
Closed Ward
(2019)
Kôzô Shibasaki
Katsuben!
(2019)
Jun'ichi Fujisawa
Słuchaj Wszechświata
(2019)
Piotr Niemyjski
Zabierz mnie do Saitamy
(2019)
Sôhei Tanikawa
Najlepszy debiutant
nominacje
Yukino Kishii
Ai ga Nanda
(2018)
Ryûsei Yokohama
Ai Uta: Yakusoku no Nakuhito
(2019),
Inakunare Gunjo
(2019),
Chia Danshi!!
(2019)
Yuina Kuroshima
Katsuben!
(2019)
Riho Yoshioka
Mienai Mokugekisha
(2019),
Parallel World Love Story
(2019)
Oji Suzuka
Słuchaj Wszechświata
(2019)
Win Morisaki
Słuchaj Wszechświata
(2019)
Najlepszy dźwięk
wygrane
Słuchaj Wszechświata
(2019)
Yoshifumi Kureishi
nominacje
Closed Ward
(2019)
Masato Komatsu
Katsuben!
(2019)
Michihiro Kōri
Kingdom
(2019)
Kazushiko Yokono
Zabierz mnie do Saitamy
(2019)
Kazuhiro Kato
Najlepszy film zagraniczny
wygrane
Joker
(2019)
Strudzony życiem komik popada w obłęd i staje się psychopatycznym mordercą.
nominacje
Green Book
(2018)
Pewnego razu... w Hollywood
(2019)
Przemytnik
(2018)
Yesterday
(2019)
Najlepszy montaż
wygrane
Zabierz mnie do Saitamy
(2019)
Shinji Kawamura
nominacje
Archimedes no Taisen
(2019)
Ryûji Miyajima
Closed Ward
(2019)
Chieko Suzaki
Kingdom
(2019)
Tsuyoshi Imai
Shinbun Kisha
(2019)
Tatsuma Furukawa
Najlepszy scenariusz
wygrane
Zabierz mnie do Saitamy
(2019)
Yûichi Tokunaga
nominacje
Closed Ward
(2019)
Hideyuki Hirayama
Katsuben!
(2019)
Shôzô Katashima
Kioku ni Gozaimasen
(2019)
Kôki Mitani
Shinbun Kisha
(2019)
Akihiko Takaishi
,
Roba Shimori
,
Michihito Fujii
Wyróżnieni w roku 2020
Kingdom
(
5/10
)
Zabierz mnie do Saitamy
(
3/12
)
Shinbun Kisha
(
3/6
)
Tenki no Ko
(
2/2
)
Słuchaj Wszechświata
(
1/8
)
Joker
(
1/1
)
Closed Ward
(
0/11
)
Katsuben!
(
0/8
)
Archimedes no Taisen
(
0/4
)
Kioku ni Gozaimasen
(
0/2
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.